Grški jogurt

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. dec 2013 15:39

Jaz mislim, da se kar potrudiš. Malo te bom kopirala s tem gelee royalom, prisegam na izdelke izpod kosmatih nožic naših čebelic. Nimamo čebelice, pa bom prilimala

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

7. dec 2013 17:35

rag_doll je napisal/a:

 

Dukatov z okusom pistacije - poskusila par dni nazaj. Ni švoh, ampak - to ni to, niti toliko ne, da bi ga še kupila. Navadnega ni bilo, moram bit pozorna naslednjič. Bil je pa en jagodni, pa sem mal dvomila. Ma, bom drugič probala. Pa lidlovega tudi, če ne bom pozabila.

 

 

Sem poskusila dukatovega jagodnega - je bil malo bolj kremast, drugače pa povsem na nivoju sadnih jogurtov. Zase bi rekla, da je škoda dobrega grškega joguta za kaj takega. Poskusi - saj za pojest je, vse ostalo je pa stvar osebnega okusa.

Sonja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

9. dec 2013 9:33

Tudi mi smo včeraj poskusili dukatovega jegodnega. Nam je bil odličen  - jagodni okus po gozdnih jagodah. Nisem ljubiteljica sadnih jogurtov, ampak ta izstopa po aromi. Na deklaraciji piše, da je sadni delež 40%.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti