Kindle, nakup

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

5. nov 2013 11:09

Jaz sem ga kupila na ameriškem amazonu pred letom in pol. Dobila sem ga v nekaj dneh, poštnina ni bila tako strašna. Od nikjer drugje ga takrat niso pošiljali v Slovenijo. Je pa enkraten za branje, isto kot knjiga, zaradi elektronskega papirja. Še posebej priročen je za dopust, ker ni potrebno nositi s seboj celega kupa knjig.

Kar se tiče velikosti, je boljši majnši kot večji, da ga lahko daš v torbico ali celo v kak žep. Knjige za Kindle so že v osnovi v takem formatu, da je velikost črk normalna za branje, ne glede na velikost ekrana.

Bi pa še dodala, da je skoraj nujno poleg Kondla kupiti tudi etui, ki pa stane skoraj toliko kot Kindle

Lopatka

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

5. nov 2013 12:46

Kindle paperwhite zdaj prodajajo tudi v Leclercu. Če me spomin ne vara je bila cena 119 E z Leclerc kartico, 145 E pa brez.

LP.

A

 

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

5. nov 2013 12:57

[citat=--sonci--]

Premišljujem pa, da bi svojega zamenjala za Paperwhite, pa ne vem, če ne bodo potem moje oči še bolj utrujene. Ima kdo izkušnje?

 


Paperwhite je super!

Nomen

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

5. nov 2013 20:57

Jaz sem svojega naročila preko avstrijskega amazona poštno ležeče (postlagig) v avstrijo in me ni prišla poštnina nič. Bil je pa v 2. dan od nakupa tam. Kindle je super, sploh paperwhite, sem ga vidla pri kolegici. In res je, velikost ni vse, ker tako ali tako si sam prilagodiš velikost pisave. So pa na amazonu sedaj posebej poceni (neka akcija) 70€. :)

Monika7

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

8. nov 2013 13:34

Ja ti hudič no... kako hitro padajo cene. Mojega je moj kindle (seveda z ovitkom z lučko) pred letom dni prišel skoraj 350 €.

Ampak zdaj je kar je.. je pa super zadevica, lahko rečem, da se ga da brati povsem brez problema na popolnem soncu na plaži (kar ne gre z nobeno tabllico). Jaz imam tam gor tudi darilni bon odprt, tako da kupujem brez problema. Črke si pa lahko večje naštimaš, tako da gre branje tudi če pozabiš očala doma, ko greš na dopust. In ko začneš brskati po knjigah... bi imel vseeee... samo časa za branje zmanjkuje.

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

OrionLady  

član od: 14.11.2005

sporočila: 18

8. nov 2013 15:06

Kako je pa s ponudbo knjig za kindla v slovenskem jeziku? Se sploh že da kaj dobiti?

OrionLady

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. nov 2013 15:43

........................ mene pa tudi zanima, če naložiš novo knjigo in ga povohaš, a ima značilen vonj po novi knjigi-

ežoj

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

8. nov 2013 15:55

Mislim, da vsi uporabniki Kindla cenimo vonj knjige in občutek, ko čez prste letijo prebrane strani :) Kindle je izjemno priročen kadar se kam gre. Daš ga lahko praktično v žep :)

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti