Naprava za zlaganje perila

majalegende  

član od: 29.10.2013

sporočila: 32

1. nov 2013 22:18

a kera ve če majo to v leklerku

majalegende

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. nov 2013 10:18

Srajce in bluze  obešam na obešalnik, za majice pa tega res ne potrebujem. 

Ampak, če ima kdo veselje s tem, pa naj.

mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

2. nov 2013 10:24

Če imaš pri roki katerokoli revijo ali pa kos kartona v formatu A4, to položi na hrbtno stran majice in lepo lično zloži oblačilo okrog papirja.

 

nola

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

2. nov 2013 11:55

Ops, spet bom izven teme: jaz sem prejsnji teden porabila skoraj eno celo solsko uro, da sem nadebudnega 16-letnika naucila, kako se zlaga pulover. Fant me je md poukom gospodarskega poslovanja namrec prosil, ce mu lahko slozim pulover, ker sam tega ne obvlada. Doma mu vse spravlja nona. Pa sem mu na svojem puloverju pokazala, kakoto gre in kasneje zahtevala, da svoj pulover sam spravi, kot naj bi bilo pravilno.

Naslednjega dne sem dobila protestno pismo s strani druzine, da spravljanje puloverjev ne spada med ucne vsebine, ki jih moram jaz v razredu uciti in naj se omejujem na le-te, vzgojo in ucenje drugih vescin pa naj prepustim druzini.

ribica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. nov 2013 13:27

Ribica, ne sekiraj se, se ne splača (pa to tako ali tako že sama veš ). Ampak kaže, da je pob le iz malo drugačnega testa, kot preostanek familje in to je pa že ena taka lepa misel.

lp

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. nov 2013 13:37

majalegenda,

lahko ti jaz zrihtam za nekje 20 €v ( s poštnino vred ).Sicer je mal starejši model, brez mikroprocesorja, sledstveno pa nima niti digitalnega prikazovalnika ( display-a ).

Model si lahko ogledaš:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XtjsBUSiORs

( link od vanilie )

ežoj

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

2. nov 2013 13:47

ribica je napisal/a:

Ops, spet bom izven teme: jaz sem prejsnji teden porabila skoraj eno celo solsko uro, da sem nadebudnega 16-letnika naucila, kako se zlaga pulover. Fant me je md poukom gospodarskega poslovanja namrec prosil, ce mu lahko slozim pulover, ker sam tega ne obvlada. Doma mu vse spravlja nona. Pa sem mu na svojem puloverju pokazala, kakoto gre in kasneje zahtevala, da svoj pulover sam spravi, kot naj bi bilo pravilno.

Naslednjega dne sem dobila protestno pismo s strani druzine, da spravljanje puloverjev ne spada med ucne vsebine, ki jih moram jaz v razredu uciti in naj se omejujem na le-te, vzgojo in ucenje drugih vescin pa naj prepustim druzini.



ribica

 

Ja smo pač različni. Jaz bi bila pa prav vesela, če bi v učne načrte dali več življenskih vsebin in modrosti. S snovjo iz učbenikov velikokrat ni kaj početi, oziroma čez pol leta ne veš več kaj bi ti določeno znanje koristilo. Občudujem učiteljice, katerim uspe, da v poplavi učnih tem in načrtov uspejo dati otrokom tudi kaj vsakdanje življenskega. (pa ne mislim samo zlaganja puloverja - to bi pač 16-letnik po mojem mnenju pač že moral obvladati)

patka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. nov 2013 10:07

patka je napisal/a:

Občudujem učiteljice, katerim uspe, da v poplavi učnih tem in načrtov uspejo dati otrokom tudi kaj vsakdanje življenskega. (pa ne mislim samo zlaganja puloverja - to bi pač 16-letnik po mojem mnenju pač že moral obvladati)



patka

 

Ni čudno, če ne - ob takih starših. Še sreča, da se najdejo v šolah ljudje, kot je ribica.

Sicer pa, kdor ne more sam zložiti majice, naj pač kupi zlagalnik. Ampak bi bil veliko bolj učinkovit, če bi bil malekost dražji. Ežoj, jaz takega zaklada za manj kot 50 € ne bi dajala iz rok.

Sonja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

3. nov 2013 11:33

Tale zlagalnik sploh ni neumna zadeva. Sem se pred leti že srečala z njim, ko sem priskočila na pomoč v sinovi tiskarni. Ko je treba nazaj zložiti na tisoče potiskanih majic, je hudičevo dobrodošla. Res je, da so dva originalna kupili sami za mušter, potem so si jih pa po vzorcu izdelovali iz kartona. Sem ga nekaj časa navdušeno uporabljala tudi doma, hahaha....takoj bom poslala moža, da ga izbrska nekje v garažiimaam tako velik za speglat

babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti