Kakšne sokove pripravljate v power juicer-ju?

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

tema odprta - 11. mar 2004 9:15 | ogledi: 1.676 | odgovori: 4

Zelenjavne ?

Sadne?

Kakšen nasvet prosim ??

lep dan..

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

11. mar 2004 11:49

O tem smo že pisali. Pobrskaj malo po forumu. Jaz delam sadne, sadno zelenjavne. Prepusti se trenutnemu navdihu in seveda tudi živilom, ki jih imaš. Banane pa se ne sočijo!!!! Če si delaš sok samo iz jabolk, lahko odpadek uporabiš za zavitek. Dodaš cimet, .... in kar pač ponavadi daš v nadev in si speci jabolčni zavitek. PACKA

avogrinc  

član od: 28.12.2004

sporočila: 8

31. dec 2004 9:56

Sokove delam večinoma iz sadja.Najboljši so iz jabolk korenčka rdeče pese in limone. Lep pozdrav! avogrinc

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

31. dec 2004 15:09

Cisto odvisno od okusa. Najbolje je da delas iz ene vrste sadja ali zelenjave, da se med seboj ne mesa. Taki sokovi imajo najboljsi ucinek, pa naj bodo iz sadja ali zelenjave. Mi smo letos spili ogromno kumaricnega in bucnega soka, pa tudi komarcek nam je sel zelo v slast. V tem letnem casu spijemo najvec jabolcnega in pomarancnega soka. Vedno ga stiskam sproti. Spomladi bo na vrsto prisel tudi regrat. Sicer je precej dela z njim ampak se potrudim, da ga spije vsak vsak dan vsaj 1 dcl. Regratovi listi pa so lahko tudi vecji. lp Vesna Vesna Milek Recko

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

6. jan 2005 6:55

Zdravo! Reca, a prosim, napišeš, kako narediš sok iz regrata. Pri nas, ki živimo izven mesta, ga je dosti in še onesnažen ni tako grozno. Bi ga pa morala že iz zdravstvenih razlogov pojesti oz. popiti čim več. LP Tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti