Kam za novo leto 2014

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

23. okt 2013 12:32

Mogoče bi pa najela kako hišico v termah. Mi smo poleti plačali 50 na dan za celo hiško plus 6 dnevnih kart za kopanje.

Margot

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

23. okt 2013 13:32

Ognjič, absolutno se ne slepim, da se kaj takega ne more zgoditi tudi meni. Vsi smo krvavi pod kožo, kajne? Za enkrat pa še nimam razloga za dvome in razmišljanja v tej smeri. Vseeno verjamem, da so redke izjeme, ki gredo skozi življenje in zakon brez tretjih udeležencev (vsaj moja starša vem, da sta).

Lopatka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

23. okt 2013 14:15

Jaz pa za nikogar na tem svetu ne bi rekla, da karkoli zanesljivo vem, pa prav nikomur ne verjamem, ki kaj takega trdi za druge (čeprav mogoče res celo sam verjame, da ve). Ne moreš vedeti, še zase ne, kam in kako te bo življenje odvrtelo čez par mesecev. Sploh pa ne moreš vedeti za druge, za starše pa še najmanj - pa ja ne bodo tebi šli razlagat, kaj se je ali se ni v njihovem najbolj intimnem življenju dogajalo, ali bi se naj ne.

Ostanimo raje torej pri dopustih. Hišice, brunarice, apartmaji, planinske koče, tetin skedenj, marsikje se da preživeti krasno silvestrovo noč, če že doma ne moreš ali nočeš ostati. Ampak v končni fazi se moraš vseeno odločiti sama. Andrejka, nihče ti ne more povedati, kje se boš ti imela lepo. Če samo čakaš, da ti drugi rečejo, kaj naredi (pa sploh, če se to na naša tudi na to, kam pojdi na dopust), potem imaš vse šanse, da nikoli ne boš dobila tega, kar bi res rada, ker pač vse prepustiš drugim. Če se pa odločiš in skočiš v mrzlo vodo, imaš seveda tudi nekaj možnosti, da pošteno zavoziš, ampak tudi veliko možnosti, da res najdeš tisto, kar bo tudi tebi najbolj pisano na kožo. Pri tem smo drugi povsem nemočni. Jaz ti že lahko povem, kje je meni najbolj všeč - ampak ali bo tudi tebi? Izberi kraj, kamor te zares vleče, pa potem išči možnosti, ki se ti ponujajo. Tako bo veliko lažje. Kar nekam, kamor koli - tako se pa samo izgubiš in na koncu res pristaneš siten v zadnji luknji.

Sonja

nikole  

član od: 15.5.2007

sporočila: 34

4. dec 2013 16:15

Mi smo bili lansko leto v Termah Snovik, super zadeva, kopanje do 3.00 zjutraj, pol pa domov v Lj., nam ni problema. Predlansko pa v Termah Topolščica, tudi pač samo kopanje in polnočni šampanjec v bazenu, super zadeva, bomo ponovili.

LP

 

nikole

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

5. dec 2013 22:20

Topolšica

nikole  

član od: 15.5.2007

sporočila: 34

6. dec 2013 14:20

sori

nikole

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

6. dec 2013 18:51

menola  

član od: 30.8.2010

sporočila: 126

10. dec 2013 11:55

Mogoče pa bi vama bilo všeč savnanje za novo leto v Sežani v Sungarden klubu.

pa lep dan ;) menola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti