Francoska trgovina

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

tema odprta - 20. okt 2013 22:34 | ogledi: 4.220 | odgovori: 4

Zanima me ali je kje v Ljubljani (Ali kje drugje v Slo) kaksna trgovina s francosko robo (kulinariko)? Pa ne mislim ELeckerka. 

 

Hvala!

MissLady

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. okt 2013 23:00

Pri bivši Metalki prodajajo francosko pecivo, se mi zdi, da je Žak, včasih je bil French style. A se mi nekako zdi, da nisi mislila tega, ali pač?

 

naor

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

21. okt 2013 9:35

Se bojim da kake butične trgovinice s francoskimi siri, paštetami, tapenadami, suhomesnatimi izdelki, olivami in še čim žal v Sloveniji ne boš našla. Zadeve žal ne preživijo, kriza pa je k temu še dodatno pripomogla. Malo bolj "nobel" hrano se je včasih dobilo v samopostrežni Maximarketa, pa tudi Leclerc ima kaj, samo je treba žal kar poiskat.

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. okt 2013 11:17

MissLady je napisal/a:

Zanima me ali je kje v Ljubljani (Ali kje drugje v Slo) kaksna trgovina s francosko robo (kulinariko)? Pa ne mislim ELeckerka. 

 

Hvala!

 

MissLady

 

Kaj bi pa imela, da iščeš tako specializirano trgovino? Mislim, da se več kot se da najt v Eleclrcu v Slo ne bo našlo.

Nekaj gosjih in račjih paštet ima leclerc, tudi dimljena račja prsa, ki jih ponujajo, so kar v redu, sirov tudi kar precej dobiš, celo reblochon sem v Mb tu in tam našla, pa razne delikatesne izdelke, pakirane enako kot jih dobiš po Franciji. V primerjavi s ponudbo franacoskih delikates je to seveda bolj skromna ponudba, a vseeno. Če poveš, kaj bi točno imela, ti morda lahko kako drugače pomagamo.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. okt 2013 20:09

Delikatesa v maxiju ima z naskokom največ tega.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti