Iščem gospo/gospoda ki dela v lidlu, kjerkoli!

LEJAL  

član od: 11.8.2009

sporočila: 7

tema odprta - 20. okt 2013 18:53 | ogledi: 5.512 | odgovori: 17

Pozdravljeni! 

Upam, da najdem koga, ki dela v lidlu :D

LEJAL

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. okt 2013 19:41

Mi je všeč kako zelo obširno si napisala tole vprašanje... Lahko bi napisala še zakaj to osebo rabiš ipd... 

tamalaursa

LEJAL  

član od: 11.8.2009

sporočila: 7

20. okt 2013 20:14

Prav imaš :) Potrebovala bi nekoga ki dela tam in bi bil tako prijazen, da bi mi v četrtkov akciji kupil 2 stvari, seveda mu prej pošljem denar. Namreč skoraj nemogoče je pri nas kupitu karkoli iz katalogov ker vse že ob  8 ko se trgovina odpre prodajo.

Lp

LEJAL

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

20. okt 2013 20:34

Ljuba duša, v dobi, ko je vsaka druga novica prevara, bi ti neznanemu osebku vnaprej poslala denar? Prosim, razmisli, preden se spustiš v to. Žal je dandanes tako, da imaš več možnosti, da te prinese naokoli, kot da bo ta akcija uspešna. Če ti je izdelek tako ljub, koristi dopust ali ure in se postavi že zjutraj pred trgovino. Vzemi to kot dobronameren nasvet, ne kot kritiko.



Gigi_84



Sporočilo je spremenil(a) Gigi_84 dne 20.okt 2013 20:35

Sporočilo je spremenil(a) Gigi_84 dne 20.okt 2013 20:39

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

20. okt 2013 20:37

Se strinjam z Gigi_84 bodi zelo previdna pri tem, ker na internetu je na žalost tako, da ne moreš nobenemu čisto zaupati. 

tamalaursa

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. okt 2013 20:43

Gigi_84 je napisal/a:

Ljuba duša, v dobi, ko je vsaka druga novica prevara, bi ti neznanemu osebku vnaprej poslala denar? Prosim, razmisli, preden se spustiš v to. Žal je dandanes tako, da imaš več možnosti, da te prinese naokoli, kot da bo ta akcija uspešna. Če ti je izdelek tako ljub, koristi dopust ali ure in se postavi že zjutraj pred trgovino. Vzemi to kot dobronameren nasvet, ne kritiko.



Gigi_84



Sporočilo je spremenil(a) Gigi_84 dne 20.okt 2013 20:35

 

Jaz nikoli ne pomislim na kaj takega, sem večni optimist. Na to, da naj ne puščam neznancem denarja, so me opozrili sopotniki, ko smo bili v Mehiki. V hotelski trafiki (nizkocenovno hotel ) je zmanjkalo znamk, pa mi je zaposlena v trafiki rekla, naj ji pustim denar, da bo sama kupila znamke in poslal razglednice. Sem ji pustila vse skupaj, sopotniki pa na mene: A si neumna, puščaš razgledice in denar, stran vrženo vse skupaj ... A dobro se vrača z dobrim, vse razlednice so prispele, gospa je bila poštena. In enako je bil pošten uslužbenec na enem ameriškem letališču. Nisem našla poštnega nabiralnika, pa sem zadnjega uniformiranega uslužbenca pred čekiranjem povprašala, ali mi lahko pomaga.  Je vzel razglednice in vse so prispele ... Jaz verjamem, da se dobro vrača z dobrim, ne pa da takoj pomislim, da me bo nekdo "nasankal". 

Tudi na Kulslo imam same dobre izkušnje. Se za koga že v naprej založila za kakšno reč, in vedno je bilo vse v najlepšem redu. Kakor razmišljaš, tako se stvari obrnejo.



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 20.okt 2013 20:44

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

20. okt 2013 20:50

Mamamia, te občudujem, brez heca. Jaz sem pač realist, še posebej, ko se gre za take "usluge". Vsake toliko časa me človeštvo sicer prijetno preseneti, ampak takih presenečenj je bolj malo.

Gigi_84

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. okt 2013 21:33

Jaz sem bolj tip, da v naprej ne razmišljam o problemih ali slabih plateh nečesa. Problem rešujem, ko se pojavi, če se seveda pojavi. Sicer mi je pa nekako blizu pregovor, da najsrečnejši ljudje nimajo nujno vsega v izobilju, pač samo izkoristijo najboljše od vsega, kar jih doleti. 

 

 

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. okt 2013 23:06

Jaz sem tudi realist, vendar se popolnoma strinjam z mamamio, mamamia:

Če ste že realisti, lahko bi se naučili, da si življenje sami ustvarjamo: če pričakuješ  samo lopovščine jih tudi dobiš, enako je z dobrim in poštenjem.

ežoj

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. okt 2013 6:11

Potrdim in se podpišem pod EŽOJA in MAMAIo!!! Muaaa, edino prav in kar tako dalje. POZITIVNO,saj nam drugače itak nič ne ostane!!

 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

21. okt 2013 7:30

Lejal, imamo v žlahti prodajalko, ki dela v Lidlu. Imajo tako politiko prodaje, da prodajalke prvi dan akcije ne smejo kupit v trgovini, kjer delajo. Če kaj rabi, mora nekoga drugega prositi, da kupi zanjo.

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti