Iščem gospo/gospoda ki dela v lidlu, kjerkoli!

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

21. okt 2013 8:52

Lejal kaj pa potrebuješ, če ni preveliko zaradi pošiljanja po pošti-stroškov ti jaz lahko grem kupit in ti pošljem.

branka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. okt 2013 8:55

No, jaz sem šla prejšnji četrtek prvič v življenju se gužvat pred nov (sicer) Hofer v BTCju, kaj pa sem hotela drugega, če si je prestolonaslednik zaželel računalnik, ki je imel otvoritveno zelo ugodnoc eno. In moram reči, da sem bila pozitivno presenečena, ko sem se peljala mimo vhoda (par minutk pred odprtjem), se mi je zdelo, da je gužva nepopisna, ampak temu ni bilo tako (se spomnim odpiranja prvega Hoferja), potem so se pa ljudje porazgubili po trgovini, ob 8 in 11 minut sem bila že doma v garaži (dobrih 8 km stran). Nisem jemala dopusta, ampak sem malce plus ure zmanjšala.

Loni Makaroni

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

21. okt 2013 18:46

mamamia,  , tvoj komentar mi je polepšal večer...

Upam, da se boste - bomo - bodo tako misleči čimprej še razmnožili...

_tisa_

lollypop  

član od: 16.1.2011

sporočila: 175

21. okt 2013 22:32

Jaz sem danes čakala pred Lidlom. Me je že izučilo, ko sem ostala brez artikla. 10 do 8  sem bila tam, ob 8 se nas je gnetlo že kakih 50, preštetih tako, na hitro. Smo planili v trgovino kot mrhovinarji (ja vem, ni nam v ponos), večina nas je planila na otroške škornje. 15 min po tem je ostalo še kvečjemu 5 parov, tako da jih dobiš kasneječe le imaš res hudo srečo. Otroški artikli kar hitro poidejo. Za ta denar so več kot odlični. Tako da če ti ni plačevati drugje po vsaj še enkrat več, se pač moraš zagrebsti. So imeli prejšnji teden otroške škornje tudi v Hofru, sem prišla 15 čez 8 tja, pa ni bilo ničesar več. Ne vem na kaj ciljaš, tako da ne morem nič reči kako bo s tvojim željenim artiklom. Nekaterih stvari ni problem dobiti niti naslednji dan, ampak če stvar nujno potrebuješ, se je bolj pametno pomujati. Lahko prosiš kakšno kolegico, sosedo, večinoma pa zjutraj pred trgovino čakajo upokojenci, ker jih pač ne priganja služba. Pridejo po škornje za vnuke 

Da Lidlove trgovke ne smejo jemati artiklov zase, sem pa tudi jaz že slišala. Žal pa osebno nobene ne poznam da bi info preverila.

 

 

lollypop

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. okt 2013 14:15

Ne samo v Lidlu, po veliki večini trgovin velja, da zaposleni ne smejo artiklov, ki so v akcijah ali znižanjih, dati na stran. Vem iz lastnih izkušenj, ko sem znanko prosila, če bi lahko do popoldneva dala dvojne kavbojke na stran, ko so bile v velikem znižanju, pa ni upala.

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

23. okt 2013 8:43

mamamia je napisal/a:

Jaz sem bolj tip, da v naprej ne razmišljam o problemih ali slabih plateh nečesa. Problem rešujem, ko se pojavi, če se seveda pojavi. Sicer mi je pa nekako blizu pregovor, da najsrečnejši ljudje nimajo nujno vsega v izobilju, pač samo izkoristijo najboljše od vsega, kar jih doleti. 

 

 



mamamia

Mamamia  

evo, tudi jaz tako funkcioniram. Potem se pa čudim, zakaj je okoli mene toliko zamorjenih ljudi (pardon, preventivno zaskrbljenih bi morala napisat)

Mojca

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

23. okt 2013 13:08

LejaL, upam, da ti je uspelo dobiti želen izdelek.

Drugače sem pa tudi jaz kar "naivna" (po mnenju nekaterih), ker imam na splošno kar veliko zaupanja v ljudi, vendar imam večinoma zelo dobre izkušnje.

Če ne gre za ne vem kao velik znesek, bi tudi jaz verjetno zaupala in poslala.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti