Česa ne jeste

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

10. okt 2013 17:44

Ja,krap ima značilen vonj,malo neprijeten...davna leta nazaj,ko se je še ulovil na Vipavi,smo ga delali samo kot polpete,da si z začimbami in peteršiljem zatrl vonj.Jih je pa bilo zelo veliko in tudi drugih rib,recimo ščuke ,ki je ni več.Potem so eni pametni ribiči spustili some v Vipavo..in ti so vse počistili..dobesedno.

Vrtejbenka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. okt 2013 18:05

Če med krape spustite kako ščuko, da jih malo predrami in zrekreira, je meso čisto znosnega okusa: http://sl.wikipedia.org/wiki/%C5%A0%C4%8Duke_pa_ni,_% 

lp

P.s. Vanja, catfish je menda som, flounder je iverka (bokoplavutarica), krap je pa menda kar carp - da o Neokretnem Karpu in ostali druščini niti ne govorimo

 

cervus

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

10. okt 2013 18:23

Vendelina  jr., poglej kako smo planile na temo  vse kar sprošča je tu na kulinariki je dobrodošlo.Saj najbrž tudi ti marsikaj ne maraš ali ne smeš , kar se tiče hrane...  Cde

.. Če sebe pogledam sem bila kot otrok neješča, kot pubertetnica občutljiva, zdaj ko grem proti 50 pa marsikaj pojem, včasih sem srečna, da ne kuham. Ampak marsikaj pa spet ne smem ali ne maram. V življenju se vse obrača...

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. okt 2013 19:31

Elči, hvala. NIsem imela časa, da bi raziskovala. 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. okt 2013 19:55

Trixi, v resnici ne čutim nobene potrebe, da bi na vesoljnem spletu objavljala, kaj mi ne tekne. Ker v taki tiemi ne vdim nobene dodane vrednosti. Nazorno: recimo tema (ki se je sicer nisem udeležila) v smislu kako se pere s tekočim detergentom, v prašku, s kroglo ali brez....ta tema ima vendarle neko izmenjavo informacij, da potem lahko udeleženec iz tega še dobi kakšno vsaj minimalno koristno informacijo. Informacija o tem, kaj komu (od katerih se večina med sabo ne pozna in se tudi ne bodo srečali), tu pa dodane vrednosti ne vidim.

Vendelina jr.

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

10. okt 2013 20:04

Ne jem sladkega zelja in repe, pa krompirjevega golaža oziroma enolončnic, kjer je notri (razkuhan) krompir, industrijskih krvavic in ostalih mesnih izdelkov.

peter

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

12. okt 2013 19:20

Ne prenesem morskih sadežev...pa pri tem ne gre za preseravanje...vsa moja bit jih zavrača...tudi z ribami imam nekaj težavic. Vse ostalo pa jem...če je pripravljeno tako kot je treba.

Noa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti