Presenečenje - torta? rabim pomoč!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. okt 2013 16:39

Meni so pa take teme in debate super, ker se pokaže, kako različno gledamo na eno te isto stvar. In se mimogrede še kaj načimo. Tudi o različnosti, pogledih iz raznih zornih kotov, razmišljanijih ... To pa še nikomur ni škodilo.

mamamia

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

9. okt 2013 17:46

Mamamia, se strinjam z napisanim. Sploh pa je fino, ker je to www in če se ti zdi nekdo s svojim mnenjem preveč vsiljiv ali žaljiv, ni potrebe, da zganjaš užaljenost, ker ga lahko diagonalno prebereš ali celo enostavno preskočiš; v vsakdanjem življenju se takih nadležnih komarjev težje otepeš... ampak se naučiš tudi tega- potegneš komarnik, pa je 

Najbrž nam Trixx ne bo poročala, kako je presenečenje uspelo...ali pa... Pustimo se presenetiti 

LP, V.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

9. okt 2013 18:13

Najbrž ne. Ker če se spravijo skupaj štirje pošteni dvajsetletniki, potem si od dobrega rojstnodnevnega žura zapomnijo vse kaj drugega prej kot torto. Upam vsaj, da se v tem pogledu od mojih dvajsetih ni kaj dosti spremenilo. Žurov je bilo veliko, ampak kaj smo na katerem jedli, smo pa še naslednji dan komaj kdaj vedeli, kaj šele čez leta. Razen, seveda, če ni bilo kakih posebnih katastrof, ki so pa z glavnimi akterji vred kot vir zabave ostale v hvaležnem spominu.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 09.okt 2013 18:15

kozamurnik

sporočila: 2311

23. okt 2013 11:14

Oj,

a sem preveč radovedna, če vprašam, kako se je obneslo praznovanje?

Glede na to, da smo skoraj vsi dobronamerno prispevali ideje,-poosrečene in manj- upam, da nam boš morda odgovorila?

murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti