Presenečenje - torta? rabim pomoč!

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

9. okt 2013 9:39

Mislim, da saherce ni treba imet v hladilniku, saj ne vsebuje nič takega, kar bi to zahtevalo. Ne rečem, če bi bilo kaj s smetano... Mogoče se motim in bomo člani naše družine kmalu umrli zaradi tega, ampak navadnih biskvitov, pit (ki ne vsebujejo mlečnih izdelkov) in biskvitov s sadjem nikoli ne hranim v hladilniku (razen poleti, če je res vroče), pa smo bili do sedaj še vsi ok. In ravno to je spraševala trixx, katere sladice lahko hraniš izven hladilnika.

JJ

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. okt 2013 9:40

C'mon, čokobananca, ali v resnici misliš, da bodo v katerikoli hotelu dali v sobo več oseb kot pa je za to soba dovoljena?

Vendelina jr.

čokobananca  

član od: 19.4.2009

sporočila: 132

9. okt 2013 9:49

Nisem pisala o tem, da bodo dali več oseb v sobo v hotelu, kot je dovoljeno. Pač sem pisala, kako smo v dvajsetih letih spali mi, torej več oseb skupaj. Ker se je ena zgoraj čudila, kako da ne bosta sama in seksala v teh letih, ampak bosta jedla torto. 

Ps: sem se pa tudi sama, ko sem bila v mlajših letih, v hotelu že švercala in torej je bilo v sobi več oseb, kot je za to določeno.

čokobananca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. okt 2013 12:19

Pri vseh poganskih bogovih...Dva para gresta v hotel - nismo dobili infota, da se bo en čekiral, ta drugi se bo pa švercal - in to pomeni, da se bodo pojavili na recepciji - pa kaj tu še ni jasno?

Se je že vsak kdaj bolj ali manj poredno kam švercal, ampak to je bilo one night stand, ne pa kake tri dni (ker švercerja, če nič drugega, dobijo sobarice, ki naslednji dan čistijo sobo), kot se ima dogajati tale oddih.

Sicer pa tale tema malo izgublja žmoht.

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

9. okt 2013 12:57

Res zgublja, ja. Sploh, ker švercanje v sobah nima zveze ne s stortami ne z rojstnimi dnevi ne s "smo bili mladi", to je preprosto kraja.

Sonja

Brina  

član od: 10.10.2001

sporočila: 39

9. okt 2013 15:00

Seveda izgublja. Sicer imajo pa pravico deliti nasvete le pametni. 

Moj nasvet avtorici, speci torto, kot si si zamislila. Pusti mnenja pametnih bab o njihovih sanjah, pravilnih in nepravilnih odločitvah, mafinih in podobnih kupljenih sranjih. Pojejte torto in se veselite.

Brina

Trixx  

član od: 2.11.2012

sporočila: 4

9. okt 2013 15:25

joj koliko problemov imate z mojim preprostim vprašanjem...

se ne mislim ukvarjati s tistimi, ki enostavno ne razumejo, da sem le prijazno vprašala in želela odgovor. 

za tiste pa, ki še niso slišali da tudi v hotelski sobi obstaja hladilnik - sem tudi poklicala v hotel in preverila, da imamo v sobi res tisti majhen hladilnik, v katerem je ponavadi pijača.

in ja, v sobi bomo vsi štirje skupaj, ker pač nimamo toliko denarja da bi si privoščili nek super hotel, zato smo izbrali cenejšega, s pogradi. 

se pa najlepše zahvaljujem tistim, ki so mi s svojimi odgovori kakorkoli pomagali!

lep pozdrav! 



Trixx

Sporočilo je spremenil(a) Trixx dne 09.okt 2013 15:26

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. okt 2013 15:58

Hm, pa ste ve prepričane, da kakšen profo ne daje tele strani za obvezno literaturo pri študiju psihologije?  

lp

cervus

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

9. okt 2013 16:03

elaphus je napisal/a:

Hm, pa ste ve prepričane, da kakšen profo ne daje tele strani za obvezno literaturo pri študiju psihologije?  

lp


cervus

 

Bi bilo dobro, če bi jo - ker materiala je tukaj kolikor hočeš.

Sonja

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

9. okt 2013 16:12

Po moje bi bilo to izvedljivo s pavlovo torto. Doma spečeš dno. V sosednji piceriji prosiš za škatlo za pico in vanjo spraviš disk. S seboj neseš smetano v pločevinki in dva zavojčka svežih jagod ali kakšno drugo sadje. Na licu mesta zgolj nabrizgaš smetano in nanjo nalistaš jagode in torta je tu v 15 minutah. Ni nek strašen podvig. Smo jo že pripravljali na jadrnici in je bila dobra, prijatelj, ljubitelj pavlove, pa zelo vesel. 

magnolija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti