Plačevanje naročnine na kulslo(prej-ocen.receptov)

neznan uporabnik
tema odprta - 21. mar 2001 14:02 | ogledi: 2.337 | odgovori: 30

Zanima me, kako dobra se vam zdi ideja, da bi ocenjevali recepte, ki so na KulSlo, oz. bi lahko napisali kako vam je uspel, kot neke vrste komentar obiskovalcev, ki so recept preizkusili.

Pod receptom bi bilo denimo: Vpiši svoje mnenje in pa pregled mnenj. Vsako mnenje bi bilo z eno oceno (1- slab recept, 5- ocličen) ter okno za dopis mnenja (lahko tudi izboljšave, opozoritev na napako v receptu itd).

Na ta način bi se morda hitro videlo, kateri recepti so dobri in kateri ne.

Ali se vam zdi zamisel dobra? Ali bi sami uporabljali to možnost pri tistih receptih, ki so na KulSlo in jih preizkušate?

Za mnenja se vam zahvaljujem

Jernej

neznan uporabnik

21. mar 2001 14:21

Super ideja. Cimprej jo realizirajte. Lep pozdrav Barbara

neznan uporabnik

21. mar 2001 15:31

Zdravo, tudi jaz mislim, da je ideja odlična. Kulinarični pozdrav, Majda

neznan uporabnik

21. mar 2001 16:12

Kaj pa drugi del vprašanja... Boste uporabljali takšno storitev? Se vam ljubi pisati mnenje o receptih, ki so objavljeni, dopolnila, lastne izkušnje? Jernej

neznan uporabnik

22. mar 2001 8:04

Tudi meni se zdi ideja odlična. Veliko receptov sem tudi sama preizkusila in si na recept pripisala kakšno opombo, ki mi je naslednjič v pomoč. Lep pozdrav!

neznan uporabnik

22. mar 2001 8:27

Zivijo! Se strinjam z Olgo, kajti sama pocnem precej podobne stvari in mi ni zal casa, za izboljsave. Sama sem dala 2 recepta in sem dobila nekaj vprasanj na moj e mail, kako se kaj naredi in kje se kaj kupi. Na zalost pa nisem dobila nobene povratne informacije o tem ali je bila kuharija uspesna ali ne. Zaradi tega se enkrat SE STRINJAM ! Lep pozdrav Barbara

neznan uporabnik

22. mar 2001 10:56

Ideja je zanimiva, sedaj pa kar v akcijo.Mene pri receptih za peciva, katera pečem prvič, predvsem moti, ker pogosto nikjer ni napisano, za kako velik pekač so sestavine. Potem pa je npr. pecivo preveč visoko, namesto da bi bil nizke rezine ali pa obratno. Lep pozdrav Spela

neznan uporabnik

22. mar 2001 12:03

Ideja je krasna. Ula

neznan uporabnik

22. mar 2001 13:33

Super ideja, tako bi res pol vedeli kaj se splaca probati Pozdravcek vsem Dule

neznan uporabnik

22. mar 2001 14:46

Vprašanje, ki se postavlja je, ali za te vpise "skrbeti" in jih pregledati in dovoliti objavo, kot je to pri ocenah in receptih, ali pa lahko vsak napiše kar želi in se takoj pojavi, kot je to pri forumu. Za forum je OK, če je takoj vidno, če bi bili recepti takoj vidni, veste, kaj bi vse brali.... Od raznih pripomb mulčkov, ki so že poslali recept za nadevano p... Sam sem proti omejevanju in pregledovanju, kjer se le da. Morda bi bilo najbolje, da vsak napiše, kar želi, slovnično pravilno ali nepravilno, s šumniki ali brez. Upam potem le, da ne bojo isti malčki, ki se znašajo nad ocenami in recepti, tudi na ocenah receptov pisali neprimerne izraze :-( Jernej

neznan uporabnik

22. mar 2001 16:45

Zadovoljen sem, ker se Admin trudi obuditi v nas vec aktivnosti. Tudi jaz se bom potrudil in "priznal" v kolikor se mi bo zacelo iz pecice crno kaditi, in vzrok tudi vam vsem zaupati. Pozdrav, Henri:)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti