Nakup stanovanja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

27. sep 2013 12:41

Da se razumemo: v tem trenutku zaradi hipoteke ne bo mogoče vpisati solastništva, lahko pa se dogovori s sporazumom, ki ga sklene pri notarju. Vendar ima poplačilo hipoteke prednost.

Odvetniški posel pri delitvi premoženja redi več kot tisoč naših odvetnikov. Hrani pa jih naša naivnost.

 

F r i n a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. sep 2013 12:51

Razen če posojilo za nakup stanovanja ni hipotekarno, potem je vpis obeh možen. Ali pa je možno, da sta kljub hipotekarnemu posojilu solastnika, vendar noben od njiju ne sme razpolagati s stanovanjem.

mamamia

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

28. sep 2013 3:25

frina je napisal/a:

Da se razumemo: v tem trenutku zaradi hipoteke ne bo mogoče vpisati solastništva, lahko pa se dogovori s sporazumom, ki ga sklene pri notarju. Vendar ima poplačilo hipoteke prednost.

Odvetniški posel pri delitvi premoženja redi več kot tisoč naših odvetnikov. Hrani pa jih naša naivnost.

 



F r i n a

 

No in nekaj takega sem jaz hotela povedati nekaj postov nazaj, pa sem bila baje v zmoti.

kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti