Vikend v dvoje

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

tema odprta - 16. sep 2013 11:35 | ogledi: 11.927 | odgovori: 13

Vikend paket, za 2 osebi (od petka do nedelje). Masaža, savna, sprehodi, kolesarjenje, gobarjenje, morje...domačnost...

Kam?

Za normalno ceno.

Predlogi? Izkušnje? + / -

 

Desanka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

16. sep 2013 12:19

Pogled portale, ki ponujajo popuste- ena na dan, kolektiva, Megabon, privoščite si, kuponko, kahani, zbita cena, topQpon....veliko je ponudb za dve osebi za dve noči. Nekaj se bo sigurno našlo.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

16. sep 2013 13:28

Terme Olimia so zelooo lepe, sicer morja ni, je pa zraven hotelov prav lušten potoček, ki se preliva v mini jezerca...notri pa ogrooomne zlate ribice....za pogledat krasno :)

Maš pa ogrooomno raznovrstnih savn, masaže, za sprehode je kraj krasen, lahko si greš pogledat nek samostan in pa staro mestno jedro, obvezen je obisk čokoladnice  :) Glede gobarjenja ne vem, vendar gozda je okrog ogroomno tako da bi se sigurno našla kakšna goba...

 

Za ceno pa...so med dražjimi toplicami, sploh če se odločiš za obisk bazenov Orhidelia....Sama sem toplice zadela v nagradni igri, drugače se verjetno (prav zaradi cene) zanje nebi odločila...

 

sem bila pa za vikend tudi v Vilah term Krka v strunjanu....cene so zmerne, sploh izven sezone...je pa ponudba savn bolj "švoh". :) Masaže pa itak so, saj vse to spada nekako v sklop zdravilišča....

 

 

zoyaa*

La_Rosa  

član od: 15.2.2011

sporočila: 79

16. sep 2013 14:49

Mogoče najem mobilne hiške v katerem izmed kampov v Hrvaški Istri ? Glede na to, da je glavna sezona že mimo, so cene nižje.

Drugače pa je meni všeč v Prekmurju, npr. Moravske toplice. Poceni prenočišče se najde na okoliških turističnih kmetijah oz. gostiščih. Starša sta odšla ravno danes na tak dopust, za 25/eur na osebo, polpenzion.

La_Rosa

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

16. sep 2013 14:55

Cenejša verzija Term Olimia - cca 500 m stran je cenovno zelo ugoden apart hotel, Svet savn Termalija je pa tudi zelo bogat in cenejši od Orhidelie, ki je višjega ranga. Sicer sta povezana, za doplačilom lahko vstopaš v oboje.

robida

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

16. sep 2013 17:16

Pred kratkim sva si z dragim privoščila vikend paket v Moravskih toplicah, hotel Ajda.. obema zelo všeč, kmalu ponoviva

 

Šla sva s Sončkom, so imeli ugodno akcijo.



Sunny09

 

 

Sporočilo je spremenil(a) Sunny09 dne 16. 2013 17:17

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. sep 2013 17:56

Sama bi izbrala tole. Se najde marsikaj zanimivega. Mislim, a termalna voda odtehta morje, pa še najnaj tortice imajo,  prav za razvajanje.

rimljanka

D.D.  

član od: 9.8.2006

sporočila: 18

16. sep 2013 18:22

Midva sva bila v Moravskih v termah Vivat. Bilo je super. Prekolesarila do tropskega vrta v Dobrovniku, Bukovniškega jezera, Plečnikove cerkve... Super je kolesarit, ker je malo prometa in mnogo kolesarskih poti.

Masaže take in drugačne, savne ...

Super. Sploh s šparovo karico, s katero je cena zelo ugodna.

D.D.

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

17. sep 2013 15:09

Tako.

Prijetno presenečena nad odzivom. Pozitivno. Sončno. Najboljše.

In - roko na srce...spravili ste me v smeh.

Slabih sto metrov od domačije se mi kot na dlani odpre pogled nad prekmursko ravnico in s tem tudi - na nekaj kilometerčkov stran oddaljene Moravske toplice. Tako da...varianta, da domujem "pri dobrem sosedu" odpade!

Najbolj mi diši Opatija...VENDAR...glej ga hudiča, ki ne privošči, da bi "stara dva" uživala...; je namreč naš otrok prejel obvestilo, da ne bo nič s študentskimi domovi, kar pomeni, da smo se vrgli v intenzivni "bolhizem, salamonizem, nepremicnizem, kamričnizem" za iskanje domovanja za študenta v metropoli!

Eh...otroci!

Desanka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

17. sep 2013 15:21

Desanka, žal imaš do konca ponudbe za Opatijo pri Ena na dan časa samo še 1 dan in 8 ur.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti