Bizarre foods america

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

tema odprta - 13. sep 2013 16:27 | ogledi: 4.757 | odgovori: 5

Ne bom rekla, da sem ravno zasvojena, ampak zadnjih nekaj mesecev na Travel Channelu spremljam oddajo iz naslova, kadar jo le ujamem - sestavljena je iz ravno prave mešanice etničnih zanimivosti, neizrekljivih gnusob, haute cuisine preseravanja in (meni najljubšega dela) "pete četrtine", il quinto quarto, kot jo v članku Življenje v okviru naših možnosti pred kakim letom lepo opisal Ervin Hladnik Milharčič. (btw, kategorije se dovolj pogosto prekrivajo, da je še bolj zanimivo).

Priporočam (in hkrati občutljivim dušicam raje odsvetujem).

lp, proxima

ursiii  

član od: 19.1.2011

sporočila: 543

13. sep 2013 16:49

To spremljam od začetka, dober je, mljaska pa prav ob vseh bizarnostih. Oddaja je super zanimiva. Jaz imam pa novo najljubšo glih je dobro začela, United States of bacon uffffff , je pa na discovery.

ursiii

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

13. sep 2013 16:55

Mislim, da je ravno včeraj bila ta oddaja o Srbih in srbski hrani v ZDA. Meni je tudi zanimivo za pogledat, kaj vse ljudje pojedo.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

13. sep 2013 22:40

Meni se ta oddaja tudi zelo dopade, saj preko tega vidiš, kaj vse človek lahko poje. In na zelo zanimiv način znajo ne samo pripravit, temveč tudi porabit ostale dele živali, četudi izgledajo neužitno (sem gledala, kako pripravljajo aligatorčka in želve...)

yulchi

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. sep 2013 6:34

zelo všečna. Rad pogledam. Akcija, humor, zanimivosti. Tipi Rudolf,Yulimisima,Bill itd. pa mi ne sedejo več. Hmmm, ja, dosti je povezano z mojim napredovanjem in puščanjem anoreksije za mano. Me ne zanima več toliko to, sedaj so pred mano novi projekti in druženje, plezanje, knjige, filmi, čvekanje ob čaju/kafici, vodna pipica,super dober čaj in razglabljanje o sirih (ravno jutri bo takšen program).
FINO&FAJN!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

14. sep 2013 15:18

Tudi jaz že lep čas spremljam to oddajo. Na youtubu se najde tudi oddajo Bizarre Foods with Andrew Zimmern,
ki je v bistvu predhodnica Bizzare Foods America, ko je gospod potoval po svetu in probaval raznorazne zadevščine. Zanimivo za pogledat

NaturensGalleri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti