Nastavek za mašinske kekse

SlavkaZorica  

član od: 30.8.2013

sporočila: 2

tema odprta - 12. sep 2013 17:49 | ogledi: 6.611 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

Zanima me, kje bi dobila nastavek za mašinske kekse. Mesoreznico imam številko 8. V MB sem spraševala po zadrugah, pa nimajo.

Prosim za nasvet. Hvala.

SlavkaZorica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. sep 2013 17:57

Poskusi tukaj in tukaj. In še malo dalj od tebe - tukaj.

Načeloma jih imajo lahko tudi v trgovinah kmetijskih zadrug, ker tam prodajajo mesoreznice. Okoli novega leta smo se že večkrat pogovarjali o tem nastavku in običajno so ga tiste, ki so ga iskale, našle.


rimljanka

GOGICA  

član od: 26.12.2009

sporočila: 120

12. sep 2013 18:48

Pozdravljena SlavkaZorica.

Če ti lahko pomagam se dobijo nastavki za mašinske kekse na Madžarskem in sicer v Lentiju v centru mesta.

Tam je velika trgovina z posodo in raznimi drobnimi stvarmi, sama sem si tudi tam kupila za stroj št 8, imajo pa tudi večje in manjše. Je zelo poceni

Problem je edino v tem, če si preveč oddaljena ali pa ti kdo pripelje v kolikor se v bližini nahaja

 

 

Lep pozdrav

GOGICA

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

12. sep 2013 20:22

jaz sem ga kupila v vaški kmetijski zadrugi nekaj tednov nazaj. Cena cca 4 €. Če nisi iz Gorenjske, lahko sporočiš naslov in ti pošljem. Če rabiš grem lahko v soboto pogledat, če še imajo in ti pošljem.

http://www.mojalbum.com/tajda

SlavkaZorica  

član od: 30.8.2013

sporočila: 2

12. sep 2013 22:13

Hvala vsem za prijaznost. Namreč te nastavke je težko dobiti. Sem obredla vse kmetijske zadruge, pa ni bilo uspeha. Upam, da zdaj bo. SlavkaZorica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti