Oprema za dojenčka

cecika  

član od: 17.2.2013

sporočila: 12

tema odprta - 2. sep 2013 21:12 | ogledi: 4.366 | odgovori: 4

Postala bom babica (prvič) in rada bi pomagala hčeri pri nabavi opreme za novorojenčka, V nabavo na novo ne radi šli, ker enostavno ne gre. Morda je vaš malček že kaj prerasel, pa ne veste kam. Rabili bi vse od zibke naprej, kolikor toliko ohranjeno. Za spol ne vemo. Doma smo v okolici Celja.  

 

cecika

Titikaka  

član od: 13.9.2008

sporočila: 128

3. sep 2013 6:50

Čestitam Cecika!

Mi smo vse nabavili na Bolhi (razen oblekic); tako da je najboljše, da si vzamete čas in pregledate ponudbo - gor je res vsega, od zelo ohranjenega do manj ohranjenega. Cene so zelo ok, večinoma se začnejo od polovične navzdol; s podarjenimi stvarmi sem imela jaz bolj slabe izkušnje, ker vse, kar sem dobila, je bilo bolj slabo ohranjeno oziroma po domače povedano "precej znucano". Obstaja tudi nekaj portalov, npr. Gu-gu, kjer tudi poteka tovrstna prodaja, ampak po svojih izkušnjah, imajo vsi tudi na Bolhi oglas. Kupovati novo se ne splača prav ničesar, mi nismo kupili čisto nič novega in je bilo vse ok;)

Srečno!



Titikaka

Sporočilo je spremenil(a) Titikaka dne 03. 2013 06:51

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

3. sep 2013 8:33

Cecika, tudi jaz ti čestitam ravno tako čestitam mladi mamici in očku

Tukaj http://www.podarimo.si/podarim/c50300/otroska-oblaci preglejte in spremljajte, jaz bi tudi potekel oglas poklicala, če je dan telefon za kontakt. S podarjenimi oblačili do sedaj še nisem imela slabih izkušen. Ob rojtve dvojčkov, zdaj sta stara 27 let, mi je vse podarjeno zelo prav prišlo. Kar je bilo bolj rabljeno sem ju oblekla za doma, bolj ohranjeno pa za ven, k zdravniku,...
Lp!

slivovi cmoki

Tadeja Hribar  

član od: 18.12.2010

sporočila: 2

3. sep 2013 9:18

pozdravljena lahko polgedate na portalu moj album tam se najde veliko svari

 

Tadeja Hribar

bizkit  

član od: 11.3.2013

sporočila: 3

4. sep 2013 12:54

Poslala sem Vam sporočilo.

bizkit

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti