Spet šola!

marcell  

član od: 13.5.2013

sporočila: 164

tema odprta - 2. sep 2013 7:41 | ogledi: 4.587 | odgovori: 5

No, pa je spet tukaj prvi šolski dan! Marsikateri šolarček si že grize nohte, jaz pa nisem dobil delovnega zvezka Reach of the star 4 za mojega četrtošolčka. Prosim, mi kdo pove, kje bi ga lahko dobil?

P.S. Srečen začetek  novega šolskega leta!

marcell

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. sep 2013 8:34

A na bolho si pogledal, nekaj oglasov je gor, samo človek nikoli ne ve, če niso morebiti že mimo, ker jih ljudje navadno ne brišejo, ko prodajo (no, vsaj sama imam takšne izkušnje).

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/solski-u

 

Loni Makaroni

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

2. sep 2013 8:41

Marcell..poglej ZS.

Vrtejbenka

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

2. sep 2013 9:40

Dobro jutro kulinaričarji. 

Kako enostavno je bilo pred davnimi časi naše življenje. V šolo, 3 km po cesti, smo lahko šli kar sami, saj sta bila v okolici samo 2 avtomobila. V torbi smo imeli en črtast in en karirast zvezek, čitanko in računico. Seveda v leseni škatlici nista manjkala svinčnik in peresnik. Črnilo, je bilo v tintniku, ta pa v šolsti mizi. Garderoba je bila na steni za klopmi. Sedeli smo lepo, z rokami na hrbtu.Imeli smo nekaj posebnežev, ki so drugič ali tretjič ponavljali prvi razred. Bilo nas je skoraj 40 v razredu, 4 od teh so že prej hodili v vrtec, za ostale je bilo vse novo.

V šolo je spremljala svojo hčerko le 1 mama, en fantek se je med poukom polulal in to ga je zaznamovalo za kar lep čas šolanja.

Tako, to je kratek opis mojega 1. šolskega dne. Nepozabno, ne stresno, ampak novo.

 

vikica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. sep 2013 10:15

marcell je napisal/a:

No, pa je spet tukaj prvi šolski dan! Marsikateri šolarček si že grize nohte, jaz pa nisem dobil delovnega zvezka Reach of the star 4 za mojega četrtošolčka. Prosim, mi kdo pove, kje bi ga lahko dobil?

P.S. Srečen začetek  novega šolskega leta!

 

marcell

http://www.emka.si/reach-for-the-stars-4-delovni

lp

cervus

marcell  

član od: 13.5.2013

sporočila: 164

12. sep 2013 20:43

Vsem hvala za nasvet, DZ sem že dobil.

Lep dan,

Marcel

marcell

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti