Gostilna

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

31. avg 2013 14:06

Dobro trbovlje no... se zgodi, da včasih nimam časa 10x txt prebrati za sabo, ali ? :) heh 

Sicer pa kot sprva, če bi si link odprla in pogledal malce stran gostilne, bi lahko potem takem videla, kje se nahajajo...

In seveda kot drugo, Jaz sem zgolj vprašal, če ima kdo izkušnje z to omenjeno zgoraj gostilno in ne iskanje nekoga, ki mi govori kje je kaj ali pač ? :) 

 

lp

dkrajnc24

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

31. avg 2013 14:12

ah,d.....,

prijazen kot vedno! Če si pri vsem tako natančen kot pri geografiji in pravopisu, potem bo tudi oštarija dovolj dobra zate, kdo pa ima čas gledat, če so prti poflekani in je polivinil odstranjen iz bureka.

Sicer pa glede oštarije: sem slišala od ene domorodke iz trbolj ali vrbtlovj ali kaj že je, da ambient sicer ni bog ve kaj, da je pa hrana odlična.

Sonja

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

31. avg 2013 14:50

Hehe, jebat ga... pač takšen sem in se za nobenega ne spreminjam in tudi ne mislim niti za limnolo :) 

 

Sicer pa uporabniki, ki niso praktično z vsem natančni na teh forumih, so prijazni in znajo odgovorit, če tudi spustiš eno nebeško črko , pač se razume kaj je želel človek z tem povedat IN PONOVNO gre tema izven bistvenega pomena. katastrofa! 

Drugače pa hvala za informacijo in nisem vedel, da si že bila v takšnih gostilnah z takšimi prti, glede na to, da veš na kaj lahko človek prileti... res ti nekdo ne privošči kaj boljšega, boga res! 

 

Srečno > GAME OVER<



dkrajnc24

Sporočilo je spremenil(a) dkrajnc24 dne 31. 2013 14:51

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

31. avg 2013 15:08

hehe, 'ebat ga.... meni gre dobro, hvala za vprašanje. Če si za vse tak, pa se tudi za nobenega ne misliš potrudit, tudi za tvojo Gorenjko, bo tudi zate kmalu game over. Pa srečno!

 

Sonja

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

31. avg 2013 16:18

 - temperature se dvigujejo. 

Johanna

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

31. avg 2013 20:11

Še nikoli nisem bila v/na Ptuju, na Ptuju pa sem se rodila...

Ampak uradno je res dovoljeno oboje.



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 31. 2013 20:33

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. avg 2013 21:11

V resnici ne vidim smisla, da bi se kdorkoli trudil z oblikovanjem artikuliranega mnenja za en tak neomikani primerek, ki nima nobene distance do lastnega početja. Ne mečejo se biseri svinjam.

Vendelina jr.

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

1. sep 2013 0:05

Hehehehe.... 

 

No comment...

 

le kje je ponovno moderator, ajjja saj res zaenkrat ga ni, ko pa mu bo rekla ena od teh penzjonerk, da naj se vklopi, ker so se vam gatica ( tangice ipak ne) dvignale ( no po temle vsekakor se bo), bom pa ponovno jaz vse kriv, ki sem zgolj začel temo, katero gostilno obiskati in končalo se je pri kurčevemu V.. ki sem ga pozabil za kraj TRBOVLJE... TROBLJE...oh joj! 

 

Ammm, drugače pa tole gre izveen vsake meje ampak drage gospe, mamice ali babice, kakorkoli ( koste vas srbijo, razumljivo).. boge ste in ostante v tej skupini, držite skupaj... samo ne grozit neki družini oziroma žalit nekoga, kajti tu se kaže vaš svinjasti mozek, za vsako rit je palica.. za vas sicer bo potreben pošten drot ali vijak fi 100, upam da imajo vaši moži to pripravljen, bojo potrebovali... samo dobro jim hočem... ipak pa vam ni pomoči

 

SREČNO 



dkrajnc24

Sporočilo je spremenil(a) dkrajnc24 dne 01. 2013 00:06

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

1. sep 2013 9:42

[ citat=--dkrajnc24-- ]

le kje je ponovno moderator, ajjja saj res zaenkrat ga ni, ko pa mu bo rekla ena od teh penzjonerk, da naj se vklopi, ker so se vam gatica ( tangice ipak ne) dvignale ( no po temle vsekakor se bo), bom pa ponovno jaz vse kriv, ki sem zgolj začel temo, katero gostilno obiskati in končalo se je pri kurčevemu V.. ki sem ga pozabil za kraj TRBOVLJE... TROBLJE...oh joj! 

 Ammm, drugače pa tole gre izveen vsake meje ampak drage gospe, mamice ali babice, kakorkoli ( koste vas srbijo, razumljivo).. boge ste in ostante v tej skupini, držite skupaj... samo ne grozit neki družini oziroma žalit nekoga, kajti tu se kaže vaš svinjasti mozek, za vsako rit je palica.. za vas sicer bo potreben pošten drot ali vijak fi 100, upam da imajo vaši moži to pripravljen, bojo potrebovali... samo dobro jim hočem... ipak pa vam ni pomoči

[/citat]

Ne skrbi, moderator je prisoten in ukrepa, ko je potrebno. In zdaj je. Obveščen je administrator, ker tele tvoje besede sodijo v krog tistega, česar na našem forumu ne dovolimo.Preveriš lahko tukaj.



Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. sep 2013 11:43

Jao fantek, upam, da bo tvoja draga videla te tvoje zapise in prav čas šla svojo pot...ker odrasel fant, ki ne pozna zemljevida SLO, ki vsaj za silo ne obvlada materni jezik kaj šele tujke, razen seveda kletvic, premore pa toliko zlobe, gneva...res žalostno, drugega itak ni kaj reči.

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti