Šok

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

tema odprta - 8. avg 2013 16:51 | ogledi: 16.370 | odgovori: 114

Cenjene kolegice,kolegi ne boste verjeli tudi jaz enkrat rabim vaše mnenje. Predvsem prosim vse tiste psihologinje,psihiatrinje in ostale analitičarke ,ki obicajno razdelate vsako temo u nulo za nasvet, mislim resno. Sem v šoku: moj sin je začel kvačkati !!! Sprašujem se, kje sem naredil vzgojno napako, saj moški pa kvačka,lepo prosim..Star je 25 let, urejen, ima rrsno deklico in predidevam tudi urejeno spolno življenje, po duši in poklicu športnik,pravi dec bi rekel, zdaj pa pride domov z kapo, ki si jo je sam skvackal. A je to normalno ? Na moje vprasanje zakaj sedaj to je odvrnil, da so bili v enem kampu kjer so pač vsi kvačkali. Ok ,sem mu rekel in zakaj si kvačkal tudi ti ? Ker sem hotel imeti tudi jaz kapo ! 

Skrbi me, kaj se  dogaja z njim, skrbi me, da v otroštvu ni razčistil z Ojdipovem kompleksom, skrbi me skratka kaj pomeni ta njegova upam trenutna muha. Kako naj reagiram, kaj mu naj svetujem ? 

Hvala za vsak nasvet .

hedonist

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. avg 2013 17:12

Veš kaj, naroči mu naj še tebi skvačka en šal pa kapo. Pa klobuk dol pred fantom!

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

8. avg 2013 17:15

S fantom je vse v redu, kaj je s tabo, pa tako ali tako nočeš slišati.

Sonja

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

8. avg 2013 17:22

Saj to je šala, ne?

Ker to je tako, kot da bi se eno generacijo nazaj tvoj oče zgražal, zakaj zaboga kuhaš, kuhinja je vendar za ženske  !

perpetua

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

8. avg 2013 17:39

Hedonist, moje mnenje je, da je s fantom vse v redu in ga pusti pri miru, ampak Ti moraš pa razčistit pri sebi kar precej, najprej mentalno nedoraslost sedanjemu času. Jebat ga, kriza srednjih let je hudič ...

m/ Drejček

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. avg 2013 17:52

drejcek je napisal/a:

Hedonist, moje mnenje je, da je s fantom vse v redu in ga pusti pri miru, ampak Ti moraš pa razčistit pri sebi kar precej, najprej mentalno nedoraslost sedanjemu času. Jebat ga, kriza srednjih let je hudič ...



rimljanka

kozamurnik

sporočila: 2311

8. avg 2013 18:00

hedonist je napisal/a:

Cenjene kolegice,kolegi ne boste verjeli tudi jaz enkrat rabim vaše mnenje.

 

hedonist

Ježeš, kaj je pa tako čudnega , da celo TI rabiš pomoč?  Pa da ne bomo verjeli?

 

In kaj je narobe z moškimi, ki kvačkajo?

Jaz poznam enega, ki kvačka, plete in veze. In mu nič ne manjka, havla bogu nikomur v njegovi družini ne pade na kraj pameti da bi se zgražali, nasprotno.

 

Ps. Upam, da s tabo ni nič resnejšega, da je kriva vročina.

murnik

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. avg 2013 18:10

A nas vse vlečeš, a? Ker je čas kislih kumaric al kako se že temu reče? Pa ne mislim, da nas vlečeš š štrikanjem al kvačkanjem al čemerkoli že, ampak s tvojimi blesavimi vprašanji in ugotovitvami! Brez skrbi, ena majcena ohladitev bo bolj razdrmala tole kulinariko, kot tvoje jadikovanje zarad kvačkajočega prestolonaslednika!

lp

cervus

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

8. avg 2013 18:37

ma hedonist, to vam še bogastvo lahko prinese ob teh klimatskih spremembah...sem videla v Amsterdamu kvačkane kikelce za onete, da jih pozimi ne zebe, baje so nekaj takega štrikale ali kvačkale tudi ženske v Liki. In v teh časih je ročno delo veliko bolj cenjeno od industrijskega pri onih, ki imajo nabasane prštofelne 

Ognjič

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

8. avg 2013 19:19

perpetua je napisal/a:

Saj to je šala, ne?

Ker to je tako, kot da bi se eno generacijo nazaj tvoj oče zgražal, zakaj zaboga kuhaš, kuhinja je vendar za ženske  !



perpetua

 

podpišem :)

Sunny09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti