Šok

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

15. avg 2013 14:56

Fajne ste, ni kaj :))

 

Tudi ti, dragi hedonist. V tej drugi luči te še nisem poznala. 

Johanna

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

19. avg 2013 8:22

Dragi kolega hedonist, moja hči  je te dni na počitňicah na Portugalskem. Trenutno je v šoli surfanja in pravi, da je tam v kampu trenutno največji hit kvačkanje kap. Kvačkajo jih tako fantje kot punce. Izgleda, da je toprecej popularno.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. avg 2013 8:34

No, evo, zdaj je pa vse jasno.

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

19. avg 2013 12:01

Sem ravnokar govorila s hčerko in pravi, da v tem kampu vsi kvačkajo in se fantje samo o tem pogovarjajo. Po slikah, ki jih hči pošilja, ni z njihovim odnosom do punc nič narobe.  Kvačkajo pa zato, ker močno piha in potrebujejo kape, da jih ne zebe. Obljubila je, da jo prinese bratcu.Imajo pa v bližini ponudbe volne in bolj pisano je, boljše je.

Tako to je iz prve roke. Več pa izvem, ko se vrne hči.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

19. avg 2013 23:17

Joj, najprej sem se do solz nasmejala, potem pa sem padla v šok, ker moj brat tudi kvačka in kuha, pospravlja in celo nosi  prstane. Pa še punco ima že skoraj celo desetletje. Zdaj ko Hedonist pravi, bom morala jaz tudi malo povprašat, če pri bratu vse štima

Pa brez zamere

yulchi

teta  

član od: 19.7.2010

sporočila: 22

20. avg 2013 0:45

danes sem sekirom pripravila en meter bukovega za zimo, nalila motorno olje v , bila na strehi ustimat anteno,.....

vauu, in zdaj se sprasujem ce je kaj narobe z mano ? Ali sam mogoce postala moski ? No, za vsak slucaj pogledam, in glej ga zlomka, se vedno jo imam (  ) ! 

lep pozdrav hedonist, in seveda vsem ostalim  

 

teta

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

20. avg 2013 1:01

He , he , he , teta , nič ni narobe s teboj , nisi postala stric !!!

                

manca51

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

23. avg 2013 15:12

Jaz se moram tudi tu in tam na traktor vsedit al pa balo sena razmetat po štali, vsedem se na kosilnico, tudi kompleten bicikelj sem že razšraufala in nazaj skupaj sestavila (in mi sedaj služi kot prevozno sredstvo v službo), menjala sem že gumo na avtu, sestavljam pohištvo, popravim kaj po hiši in še bi lahko naštevala. Vse to naredim z veseljem, saj mi predstavlja izziv in je nekaj drugega kot samo kuhanje in drgnjenje in peglanje. Sem še vedno v svojih dvajsetih letih in upam, da se bom naučila še ogromno "moških" opravil. Torej, menim, da ni z gospodičem, ki veselo kvačka nič narobe. Verjamem, da bi se v starih cajtih z veseljem kakšen moški lotil tudi kakšnega "ženskega" hobija, pa se "ni smel".

Imam pa tudi soseda, ki je resen mizar, ampak ga pogosto vidim pomivati okna, likati ipd. Pa ne, ker se njegovi ženi ne bi ljubilo, ampak zato, ker to rad počne.

 

 

Lopatka

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

23. avg 2013 15:30

Mogoče malo izven konteksta,pa vendar;Lopatka,vsa čast,da vse to delaš.Jaz pa imam glede težjih opravil malce drugačno mnenje.Ne bi dovolil,da recimo moja žena opravlja težka fizična dela.Zaradi tega,ker je žensko telo pač drugačno,od moškega.In mislim,da so organi,na katere mora gledati in jih paziti,že preventivno,kurativa je druga pesem.

Po moje dva moška lahko komot neseta pralni stroj.Saj ga dve ženski verjetno tudi,samo,kaj pa vse trpi....

nickMax

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. avg 2013 17:00

In zakaj dve ženski pri 50 letih, ko rodil (saj na te organe si mislil, kajne) ne potrebujeta več, ne bi nesli sami pralnega ali pomivalnega stroja, hladilnika?  Pa tudi mlajše - jaz sem se kar nanosila težkih stvari, ker sem pač bila dovolj močna in sem zagrabila, ko je bilo treba. Recimo da je mož ravnokar operiran na hrbtenici ... Pa tudi "šuta" sem se nanosila, ko je bilo treba pomagati pri zidarskih delih, pa mi ni krona z glave padla.

 

Vsak dela, kar pač zmore in kar mu je v veselje. Problem je, če je prisiljen delati nekaj, kar mu ne ustreza.

 

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti