Šok

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. avg 2013 1:05

Ijoj, kolk zabavna tema 

Ni važno ali za moške ali za ženske, ravno danes sem na FB našla super zadevo, ki povezuje tako kvačkanje kot kulinariko 

Ta-daaam:

(vir)

 

Mojca

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

9. avg 2013 8:14

Ha ha ha, običajno zjutraj najprej prečekiram forum MALO ZA HEC, danes mi pa ni bilo treba, sem želela pomagat s kakim nasvetom, pa sem se potem ob težavi do solz nasmejala.

Hedonist, se mi zdi, da si odraščal v tistih časih, ko so nas učili, da je vsako delo častno.... ampak, kot je napisla že ena pred mano, se zgodi tudi v  boljših družinah....

Jaz bom svojega poba z veseljem naučila tudi kvačkat, če bo le pokazal interes. Ker, saj veš, od viška glava ne boli, od viška znanja in spretnosti še pa sploh ne...Naj ti tak način razmišljanja ne zagreni življenja, je veliko resnejših tažav po svetu.

helenag

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

9. avg 2013 8:52

Ooooo Jezus, kako sem se pa danes že navsezgodaj nasmejala. Punce vse ste že povedale, lahko samo dodam, da se pridružujem mnenjem. Hedonist, ti pa bodi vesel, da imaš takega fanta in da se je brez zadržkov odločil, da se bo naučil nekaj novega, pa četudi je to kvačkanje.     

leandros

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

9. avg 2013 8:52

Če bere kulinariko, se verjetno daleč najbolj zabava hedonistov sin - ker je točno vedel, s čim bo starca spravil na palmo v tej vročini, ko ne more ven, da bi se spihal, pa se mu preveč misli mota po možganih, ki so že napol na off.

Sonja

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

9. avg 2013 8:53

Ne vem,meni pa zadeva ni smešna.Ne tako,ne drugače.Če ima hedonist res problem s tem,ni smešno. Je bil že primer,ko je ženska zaradi zlomljenega nohta poskušala  narediti samomor. Je bilo smešno?? Pa verjamem,da marsikdo od nas ne more dojeti,da je je lahko to življenskega pomena.Verjamem,da bo našel koga,da se bo osebno posvetoval in našel rešitev,da bo zadevo dojel. Da pač vsak poskuša marsikaj delat. Da sproba sebe in svoje ssposobnosti.

Če je bila samo šala,tudi sam ve,zakaj je v to vpletel sina.

Kakorkoli že,hedonist želim ti,da najdeš rešitev



ultranova

Sporočilo je spremenil(a) ultranova dne 09. 2013 08:54

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

9. avg 2013 9:05

tko k je rekla rimljanka, razčisti pri sebi, hvala bogu da se nakateri moški mal prestavijo, tvojem sinu pa kapo dol !!.. in naj uživa...:D 

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

9. avg 2013 9:07

ultranova, ti pa ne pretiravaj, ker ta k je hotla zarad zlomljenega nohta samomor nardit je pa hotla samo pozornost pa nč drugega, k bi ji ponudu štrik, bi si premislila...:D 

 

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

9. avg 2013 9:21

pretiravam?? Samo povem,kaj sem prebrala.

Ti pa le ponujaj štrik.Boš mogoče imela možnost,pa da te vidim,herojka

ultranova

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

9. avg 2013 9:34

ultranova,

malo je pa že treba brati tudi med vrsticami. Ko smo pa že pri samomoru - ne, ni smešno, da nekdo naredi samomor, je pa smešno, da se najde kdo, ki verjame, da je bilo to res zaradi zlomljenega nohta. Papir vse prenese - ljudje pa očitno vse verjamejo.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti