Osnovni tečaj kuhanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. avg 2013 14:06

Se čisto strinjam z limnol... Saj menda sem že v kaki drugi temi povedala, sicer imam rinko na roki, a živiva narazen, in nisem lačna. Čeprav je meni mami leta nazaj, ko sem šla na svoje, kupila Ivačičevo Kuharico, sem ji še danes hvaležna.

Loni Makaroni

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. avg 2013 14:35

limnol je napisal/a:

Saj samski človel tudi mora jesti, a ne?



Sonja

 

Ja, seveda, ampak ne vem zakaj je ta tečaj omejen na samske, že meji na diskriminacijo.

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

8. avg 2013 14:59

Po mojem se lahko tudi malo potuhneš, če si poročen in ne znaš kuhat; v tem primeru pač privzameš, da gre za nujni primer in hudo potrebo.......to že ne more šteti za veliki greh, saj nam vsem teknejo itd, samskim, poročenim, ovdovelim, zaročenim, srečno ločenim in kar je še možnih statusov ("it's complicated", bi rekel facebook - ampak jemo pa vsi radi).

Sonja

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

9. avg 2013 18:39

Večkrat smo bile na kuharskem tečaju pri g.Goljatu.Zanima me ,če je kdo bil že na kuharskem tečaju ,ki ga organizira Akademija Jezeršek in kako tam tečaj poteka?Septembra nas mika en tečaj tam,pa zbiramo kakšno informacijo od prejšnih tečajev.Hvala za info 

 

Vrtejbenka

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

9. avg 2013 19:45

Jaz sem bila pri Jezeršku na tečaju finger food + nekaj smo delali še za Veliko noč oz. velikonočni zajtrk. Prej sem bila že na precej drugih tečajih (Goljat, Naklo, Miele, ..). S samim pristopom (Luka in Ana) sem bila zelo zadovoljna in sem veliko odnesla od tega tečaja. Tečaj je potekal tako, da smo delali v dvojicah in potem krožili od jedi do jedi ter sami delali. Nekaj od teh receptov sem uporabila za naš velikonočni zajtrk.

Porcije, ki smo jih pripravljali so bile velike in tudi pijače je bilo na tečaju več kot dovolj. Tudi za domov smo dobili kar veliko popotnico. Skratka po tečaju sem imela občutek, da se jim ni šlo za zaslužem ampak zato, da smo tečajniki čim več odnesli. Ker sem skoraj soseda, se bom k njim še vrnila.

 

Kolikor vem, imajo tečaje ze samske v BTŠ Naklo - tečaji za celo šolsko leto so ponavadi objavljeni v septembru.

 

 



http://www.mojalbum.com/tajda

Sporočilo je spremenil(a) darjuška dne 09. 2013 19:50

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

9. avg 2013 20:09

Hvala ti Darjuška,mi je všeč kar sem prebrala...sedaj je odločitev že lažja.Aja,pa zelo lep album imaš 

Vrtejbenka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. avg 2013 21:18

uu waw, za tole pa sploh nisem vedela... uno meso v septembru mi je mikavno :D

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

9. avg 2013 21:30

Bannanna.....

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti