Grelne blazinice polnjene s češnjevimi koščicami

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

7. avg 2013 16:41

marjja je napisal/a:

Možno, bi bilo treba poskusiti. V prid ovsu pa je to, da je bolj droban in lažje ležiš na njem, jaz npr. za križ si ga dam kar v hlače od pižame in ležim na njem, pa me nič ne žili. Pri koščicah bi se pa počutila kot ona princeska na zrnu graha

Vsekakor gredo naslednje koščice v blazinico .



marjja

Aj, zdaj berem še enkrat in vidim, da me je artikulacija spet pustila na cedilu.Torej: ne dam si ovsa v pižamo, ampak blazinico, napolnjeno z ovsom, in ko ležim na njej, me ne ŽULI.

    

 



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 07. 2013 16:41

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

8. avg 2013 8:34

Pa še ena 'prednost' je koščic. Te bi drugače dali proč in jih na ta način lahko koristno uporabimo.

trac

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

26. nov 2013 21:35

Zanima me, če je kdo kje videl grelne blazinice v prodaji. Z gelom. Pred kratkim so jih imeli v Lidlu v akciji, danes preverila in jih ni več.

Oreo

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

27. nov 2013 14:49

Jaz imam takšno, ki je napolnjena s koščicami višenj. Sem jo pa dobila, tako, da ne vem kje se to dobi. Blazinico se lahko da tudi v zamrzovalnik in se uporablja kot mrzel obhladek. Mogoče jih imajo v kakšni trgovini z bio in zdravo prehrano.

Grelne blazinice z gelom, se pa dobijo v lekarni ali v Sanolaborju ali v kakšni podobni prodajalni. Ponavadi so na voljo različne velikosti.

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti