Razbarvanost perila

kojotica  

član od: 30.7.2013

sporočila: 6

tema odprta - 30. jul 2013 19:28 | ogledi: 3.232 | odgovori: 3

pozdravljeni! tokrat tudi jaz rabim pomoč! mož si je kupil kratke hlače, modre barve, oprala sem na 30 in sedaj je vse modro! kaj lahko naredim?

kojotica

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

30. jul 2013 20:00

kojotica,edino,kar lahko najbolj pomagam ta trenutek,je nasvet; ne posuši tega perila,ampak ga daj še 1x oprat normalno.Mogoče bo že to pomagalo.Ker,ko se 1x posuši,po moje ni več rešitve.

ultranova

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

31. jul 2013 10:02

V Dm in Muellerju imajo preparate za reševanje po pomoti obarvanega perila. Če me spomin ne vara obstaja prašek, morda pa tudi krpice (podobne tistim, ki preprečujejo zabarvanje). Zadeve niso drage, tako da se ti vsekakor splača poskusit.

Pa veliko sreče.

LP.

A

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

2. avg 2013 10:57

če bi rada da belo perilo postane po obarvanosti ponovno belo kupi v Dm, K2r  , zvečer namoči perilo v mlačni vodi z tem dodatkom. Drug dan operi v stroju na 40 stopinj  in vse bo belo. Pazi,  da ne bo kakšna slika na majicah, ker se bodo tudi tiste obelile in izgubile barvo.

antonija7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti