Velike družine - kam greste na dopust?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. avg 2013 9:51

Ampak ko opremo imaš, jo pač imaš, saj ne rabiš vsako leto nove. Pri nas si jo malce delimo, pa vse klapa.

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. avg 2013 9:53

Se popolnoma strinjam, da so cene v kampih ponekod prebile meje zdravega razuma in dobrega okusa. Drugače pa - "nekoč" je človek za taborjenje potreboval natanko to, kar potrebuje danes - razlika je v tem, da so "nekoč" za to skrbele naše mame in očetje, zdaj moramo pa sami in je vse skupaj postalo mission impossible. Pa spalke in šotori takrat tudi niso padali z neba. 

Z otroki na morju je pa res tako, da - ko enkrat zrastejo iz plenic - več jih je na kupu, manj dela je z njimi. Tako da se izkaže, da pobrati s seboj na dopust še kakega sosedovega mulčka sploh ni slaba investicija.

Sonja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

2. avg 2013 10:28

Sam res, komarji so pa na Dugem otoku, pa v Jelsi res obupni...mene so najbrž v trebuh in joškote tisti najbolj strašni napadli . Vam povem, ni za it v te kraje 

Ognjič

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. avg 2013 10:36

Ognjič,

na kače in pijavke si pozabila in nekaj se govori, da so eni tujci v Telašćico spustili piranhe, ki se nemarno redijo na račun turistov. Bojda je ena češka družina šla domov čisto brez prstov, samo si niso upali preveč o tem govoriti. Kdor nima dobrih zvez ve se kje, naj raje tja ne hodi.

Sonja

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

2. avg 2013 12:00

Ti di mi smo vso mojo mladost kampirali in se imeli lepo. Vsi sosedje so poznali otroke in jih imeli na očeh tako, da se res ni zgodilo nič hujšega. Kakšen padec s kolesom ali na šodru in to je bilo to. Zdravnika pa tudi mi nismio nikoli potrebovali. Lep dopust želim vsem, Saša

Mir in dobro!

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

2. avg 2013 12:21

Ognjič je napisal/a:

Sam res, komarji so pa na Dugem otoku, pa v Jelsi res obupni...mene so najbrž v trebuh in joškote tisti najbolj strašni napadli . Vam povem, ni za it v te kraje 



Ognjič

So otekline dolgotrajne? Držijo kakšno leto... do novega dopusta? 

LP, V.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. avg 2013 13:22

Ognjiček, a temu se reče, da te komarji napadejo? 

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

2. avg 2013 15:18

Jaz pa sem se vedno odločala za apartmaje, ponudb je dosti, zelo veliko jih sploh ni na internetu in je bolje kontaktirati turistične agencije v kraju. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

2. avg 2013 15:21

Vi se kar za..bavajte. Ampak punca (ženska), ki je odprla temo je sama izpostavila, da dokler so otroci še tako mali, želi biti dokaj blizu doma in to zaradi skrbi, kako bi ukrepali, če bi se jim (bog ne daj) kaj zgodilo. Pojasnila sem samo en vidik, ki ga zagootvo kdo , ki ima otroka s kakršnokoli alergijo, še kako jemlje resno.

Še vedno hodim na dopust v južno Dalmacijo, čeprav vem, da sem zares alergična na pike. Toda zdaj vem, kako ukrepati. So me na UKC temeljito poučili.

 

Je pa dobra ideja, da vzamem s sabo svoje ose.

Če pa vzamem s sabo še koga od vas, pa bo itak ves mrčes zbrisal daleč....

Ma, se malo hecam za ta zadnji stavek.

začetnik

Sporočilo je spremenil(a) začetnik dne 02. 2013 15:30

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. avg 2013 16:07

Saj veš začetnik, da se res malo zaj.. ampak kdo bi nam zameril v tej vročini. Se nam vsem že malo kisa, pa itak iz zaresa zmeraj hec rata. In edene reče tako, drugi še malo doda, tretji še malo, pa že res ne veš več, kaj si hotel povedati.

Naj vamsije, kdor je na naj plava in se pazi ježkov, kdor je pri kosilu dober tek, kdor je naj se nasmeje...

Življenje je kratko, zato si ga naredimo nadvse lepega, pa smeh je zdravilo zoper vse težave, zato se smejte in se lepo imejte!

 

 

 

 

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti