Slušni aparat in indukcijski štedilnik

TUMAAVGUST  

član od: 2.9.2009

sporočila: 120

tema odprta - 4. jul 2013 16:48 | ogledi: 3.619 | odgovori: 4

Ima mogoče kdo izkušnje , če imaš slušni aparat in če lahko uporabljaš indukcijski štedilnik. Jaz sedaj uporabljam indukcijski kuhalnik, pa mi po ušesih, zelo piska, ker pa mislim štedilnik zamenjati me zanima, ali bi na štedilniku bilo enako. Steklokeramični me ne moti. Hvala za pomoč.

TUMAAVGUST

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. jul 2013 8:28

Najboljše, da se k nekomu, ki indukcijo že ima, povabiš na obisk.

Loni Makaroni

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

9. jul 2013 12:00

TumaA,

kaj pa če bi za menje vprašala strokovnjake? Prijazno svetujejo v podjetju Neuroth, Tbilisijska c. v LJubljani, Telefon: 422 84 23. Naj ti ne bo zoprno, saj se ljudje nanje obračajo že s prav neverjetnimi zadevami. Tvoje vprašanje pa je na mestu.

lp.

beatrice

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

9. jul 2013 21:15

Sama  imam slušni aparat,ki je zelo občutljiv,drugi pravijo,da mi v avtu piska,vendar na indukcijo ni občutljiv.Sin ima indukcijski štedilnik,pa do sedaj nisem opazila,da bi moj aparat kaj motilo.Verjetno je pa res najboljše,da se pozanimaš pri Widexu ali Nerothu.

Še boljša varianta pa je res,da se povabiš kam na obisk,kjer tak štedilnik imajo.

Verjemite,da je res moteče predvsem za tiste,ki so zrave,če poslušajo tisto tanko piskanje

jesen

TUMAAVGUST  

član od: 2.9.2009

sporočila: 120

13. jul 2013 14:34

Hvala vam za odgovore in nasvete. Res sem se povabila k družini z indukcijskim štedilnikom, je piskalo, ampak samo pri določeni posodvi, tako da vidim, da je potrebno poiskati primerne lonce, da potem ne piska. Lonec, ki sem ga dobila zraven indukcijskega kohalnika mi zelooo piska, če stojim zraven. Bom še naredila malo "raziskave". Lep pozdrav

TUMAAVGUST

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti