Kupim strešni nosilec za kolo, najraje thule freeride 530 ali 532

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 2. jul 2013 22:16 | ogledi: 4.800 | odgovori: 5

Če ga ima slučajno kdo doma v zbirki praholovcev in ne ve, kaj bi z njim. Prvega sem že pred leti kupila ravno po posvetovanju s sokulinariki, zdaj bi pa rabili še enega, pa so 530 že prenehali delati.

Saj zijala prodajam tudi na bolhi, pa je tako tako, ali je zadeva že prodana ali se ne oglasijo nazaj, tretja varianta pa je, da jih prodajajo v paketu. Kaj naj s štirimi, če naenkrat transportirava samo 2 kolesi.

Loni Makaroni

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. jul 2013 6:28

Loni, imam en predlog, iz lastne izkušnje: jaz sem prodajala 2 stara nosilca za kolo, ki sta mi delala gužvo v kleti. In je prišel tip po enega, po pametnem dogovoru je vzel oba, enega obdržal, drugega pa sam prodal naprej.Jaz sem pač malo ceno spustila, da sem se jih rešila.

Če se ti finančno izide....

Sicer pa imam ravno take, kot jih ti potrebuješ, ampak so še v uporabi.

Mimogrede, hvala za super link o kontaktnih lečah, smo naročili in prišparali tretjino.

marjja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jul 2013 10:13

Problem je, ker imajo tisti, ki imajo več enakih nosilcev, največkrat samo en ključ za vse, in cena rabljenih je tam tam, sem staknila novega za 49 evrov (akcija), rabljeni so pa od 37 evrov navzgor, če seveda kupim več kot enega in moram iti v Celje ali pa moram nabaviti novo ključavnico, pa sem spet pri ceni novega. Hrčkala pa ravno ne bi, ker je bilo treba nabaviti že nov osnovni prtljažnik, ker je šlo podjetje Fapa rakom žvižgat. Ampak sem imela krompir, en tip je na bolhi prodajal originalnega, se je sam uštel pri nakupu, cena pa je bila vseeno močno znižana. Je že na Minki namontiran.

Sem pač poskusila dobiti črnega (530), da bi bil identičen s tistim, ki je na twingecu, bo pač tale malce srebrn, saj prečke so tudi. Ga grem danes iskat, spotoma, ko bom skočila na Osolnik (to slednje seveda peš).

Drugače imam pa kolega, ki je navadno pripravljen posoditi svoje, ampak saj veš... Nič noče v zameno, mene pa kar malo vest peče.

 

 

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. jul 2013 22:09

Sem že, pa nimajo nič. No, je 532 že namontirana na strehi avta, na prvi uč je lepši od 530, v principu je le izboljšana verzija... Misija Osovnik je pa tudi uspela na celi črti. Uvodoma nebo kot da bo soden dan, par strel, ampak na koncu je bilo pa sonce.

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. jul 2013 7:09

PS Tema se lahko zaklene. Tako kot se je moj nosilec na prtljažniku.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti