Kaj napisati v mojo prvo kuharsko knjigo

zalkla  

član od: 28.6.2013

sporočila: 2

tema odprta - 28. jun 2013 16:46 | ogledi: 3.012 | odgovori: 5

Živjo sem Zala 

Stara sem 11 let in pišem mojo prvo kuharsko knjigo, imenuje se KUHARSKE MOJSTOVINE ZALIKE, vanjo pišem samo sladice.Ampak problem je da nevem katere recepte naj napišem v knjigo.Zato vas prosim če poznate kakšen dober recept, ampak ne preveč zakomplicirano, ker sem stara 11 let, mi ga prosim povejte.

 

                                                                     NAJLEPŠA HVALA!!! :) LP ZALA

zalkla

Magnesium  

član od: 23.12.2012

sporočila: 12

28. jun 2013 18:28

Mislim, da bo najboljše da recepte, preden jih daš v knjigo tudi sama preizkusiš :) Se boš prepričala, če so dovolj preprosti, če pa niso, jih lahko prilagodiš da bojo bol simpl :)

Pa če vse recepte še sama sprobaš, lahko potem uporabiš svoje fotke. ;)

 

 



Magnesium



Sporočilo je spremenil(a) Magnesium dne 28. 2013 18:30

Sporočilo je spremenil(a) Magnesium dne 28. 2013 19:40

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

28. jun 2013 19:05

Pozdravljena, Zala!

Za uvod lahko napišeš npr.: Pred vami je zbirka receptov za sladice, ki sem jih zbrala in preizkusila. Navdušili so me, ker so enostavni, sladice pa neverjetno okusne.

Če hočeš uporabiti naslov, ki si ga napisala, moraš receptom obvezno dodati osebno noto, copy/paste odpade. Za svojo dušico pa ti knjige niti ni treba pisati, je že napisana: 160 najboljših sladic. Te in vse ostale recepte pa najdeš tudi v rubriki recepti/sladice na Kulinariki 

Želim ti uspešno peko

harmonija

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

28. jun 2013 19:12

Gorenjci kuharske knjige obvezno začnemo s stravkom: Sposodi si:

Jaz bi na Tvojem mestu začel s španskimi vetrci, recepte najdeš v bazi. Enostavno, a zelo učinkovito.

Srečno,

Drejček

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. jun 2013 21:21

Zala,

Magnesium in harmonija sta ti odlično svetovali. Kaj pa, če bi za začetek poskusila z blogom, pa ga potem predelaš v knjigo, ko se bo dovolj nabralo in če ti bo še do tega? Opiši, kako se stvari resnično dogajajo in razvijajo v kuhinji, vključno z manjšimi polomijami in packarijami, pa zadovoljnimi obrazi in naphanimi trebuhi jedcev na koncu.

Off the record - mami bo zaigralo srce in bo resnično ponosna nate, ko boš na koncu za piko na i še pospravila in počistila kuhinjo.

Veliko uspeha! Pa prosim sporoči, kako se bo stvar razvijala - če bo blog, prilepi link, če bo knjiga, pa saj veš - reklame so pod določenimi pogoji tudi dovoljene, vprašaj Jerneja.

Vso srečo in predvsem veliko zabave!

Sonja

zalkla  

član od: 28.6.2013

sporočila: 2

28. jun 2013 21:24

Hvala za vse nasvete

zalkla

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti