Dobro jutro slovenija

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

tema odprta - 25. jun 2013 6:15 | ogledi: 4.057 | odgovori: 4

Danes je praznični dan, ki bi se ga morali vsi ponosni prebivalci te male in mlade države na južni strani Alp še kako veseliti. Ne pa, da je to še eden izmed prostih dni, ko nam ni treba v službo, ko lahko letos skupaj z vikendom uživamo štiri breskrbne dni.

Danes sem v Večeru prebrala naslednji članek - Nismo imeli vsi enakih planov. Minimalna plača je še vedno mini (se opravičujem, ker mi ni uspelo prilepiti povezave). Spoznala sem, da tu še prebivajo dobri in srčni ljudje.

Kljub vsemu - Slovenija je še vedno moja domovina in država in zato VSE NAJBOLJŠE SLOVENIJA.

Lep prazničen dan vsem srčnim prebivalcem Slovenije.

tedyka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. jun 2013 7:32

tedyka je napisal/a:

Danes je praznični dan, ki bi se ga morali vsi ponosni prebivalci te male in mlade države na južni strani Alp še kako veseliti. Ne pa, da je to še eden izmed prostih dni, ko nam ni treba v službo, ko lahko letos skupaj z vikendom uživamo štiri breskrbne dni.

Danes sem v Večeru prebrala naslednji članek - Nismo imeli vsi enakih planov. Minimalna plača je še vedno mini (se opravičujem, ker mi ni uspelo prilepiti povezave). Spoznala sem, da tu še prebivajo dobri in srčni ljudje.

Kljub vsemu - Slovenija je še vedno moja domovina in država in zato VSE NAJBOLJŠE SLOVENIJA.

Lep prazničen dan vsem srčnim prebivalcem Slovenije.

 

tedyka



Le toliko...da se ponovno ne bo kdo piknil v moje pisanje (jaz pa ena taka dušicaaaa).
Sem označil s čem se strinjam in se pridružujem. 

Enako draga tedyka, ti želim. Pa tudi vsem drugim zacumpranim gospodom in gospem

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. jun 2013 8:13

Na praznični dan se šika, da si voščimo. Tudi jaz voščim vse najboljše naši mladi Sloveniji!

 

naor

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

26. jun 2013 18:48

Pa da se obesi zastava, kar je nekje tudi napisano. Drugače pa tudi jaz samo pozitivno razmišljam in voščim vse naj naj.

Mir in dobro!

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. jun 2013 17:47

Malo z zamudo se tudi jaz pridružujem čestitkam

 

.... in upam, da je za tako malo postov kriv le počitniški čas

katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti