Res res najboljša knjiga

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. jun 2013 17:32

Prosim, da ne pišeš več na moje komentarje, ker si očitno zelo nastrojena. Moti te da pišem v debeljeni pisavi, moti te da sem uporabila besedo naj naj knjiga, vse te moti in res te posim, da se ne odzivaš več na moje komentarje.

 

Zadnji vljudni del iz zasebnega sporočila sem izpustila... Lepim pa še sem, ker se boš morala naučiti, da niso in nikoli ne bodo vsi komentarji tu ali pa kje drugje po tvojem okusu.

Kregala se ne bom, mulo kuhala še manj (pa smo spet pri eni krasni knjigi za mladino), sem pač napisala, kar me moti in to je to. In ne, res se ti ni treba bati, da bi te na kakršen koli način skušala ogroziti v tvojem življenju. Daleč od tega.

 

PS Kot napiše moderator, vrnimo s k temi.

Loni Makaroni

Iza1976  

član od: 21.6.2013

sporočila: 38

21. jun 2013 17:34

Res ne želim, da pišeš več na moje komentarje. In btw kako to, da si zadnji del izpustila???

Lepo prosim ne odzivaj se več na moje komentarje in ne piši več na tiste teme, ki jih napišem jaz.

 

Iza1976

xMURKAx  

član od: 21.8.2011

sporočila: 746

21. jun 2013 18:05

Đizs, enim je prevroče

xMURKAx

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

21. jun 2013 18:08

Iza,

ti ga pa pihneš. Bistvo foruma je, da lahko, če sam hoče, prav vsak napiše svoje mnenje. To pač ne gre, da boš ti predpisala, kdo ti lahko odgovarja (pa po možnosti tudi še kaj naj odgovori?) - če ti to uspeva doma, slabo za tvoje, ampak ta peskovnik je pač za vse. Ni pričakovati, da bi bil kdorkoli všeč prav vsakemu v vsakem trenutku, je pa malo nesrečno, če že začneš kot zgaga. Se pa z lahkoto odkupiš s par dobrimi recepti.

Sonja

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

21. jun 2013 18:24

Najlubša,težko,ker jih je ogromno.A ena,ki mi je še po 40 letih v spominu,zato,ker mi jo je oče kupil,edino knjigo,ki mi jo je kupil in je bila takrat zelo zaželjena,Nana mala opica.

dari

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. jun 2013 18:34

Jooooj, zgleda da me je  en mau   !!! Piki in Melkidaj sta vsekakor , a ker sta TV serija ne spadata sem. Mislil pa sem PIKI JAKOB knjigico . Kaj mi te dela danes 

HEMA: Ooo, to pa se bere zelo zanimivo--- Sivi. Tole moram najt. Spomnim se vseh tisti super knjig iz zbirke ko so bile knjige črno belo obarvane in smo brali vse od RINGO STARA do OVČNJAK RUNO!!

Hvala za predloge dragi moji...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

21. jun 2013 18:35

 

       

 

Limnol .

Nam je pa tale  popestrila petkov popoldan.

Drugače pa škoda, da si ne želi Loninih komentarjev, saj le ta velja v Sloveniji za eno največjih strokovnjakinj na tem področju.

 

Johanna

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

21. jun 2013 18:41

Malo bom posmetil,pa vendar.Res lahko dela in piše tu vsak,kar hoče in kadar hoče,pa komur hoče.Ampak,vedno ene in iste osebe,ne glede na temo.Berem dosti tem že leta,marsikje se nasmehnem,veliko preskočim.Enim je očitno smisel življenja vtikovat se v vsakega in vse,kar leze in miglja.

Da ne bo čisto mimo;pri nas doma še vedno drži častno mesto knjiga;Moj dežnik je lahko balon od Ele Peroci

 

nickMax

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

21. jun 2013 20:31

Naj naj knjiga? Hmm, danes navijam za Malega princa pa Muco copatarico, jutri bom za Prešerna pa za Cankarja pa Deso Muck pa za Austinovo Prevzetnost in pristranost, tudi za Ustavo RS pa Sveto pismo, in druge, ki jih ne omenjam, tako da ja, veliko knjig je, ki jim lahko rečem da so naj naj knjiga. Berem premalo, veliko manj kot bi želela in takrat ko berem želim, da je zanimiva vsebina, da zaznam sporočilnost in da me ne zamori. 

 

Zdajle npr. iščem po literaturi (antika) kako se reče tistemu (moškemu) kipu, ki kaj podpira npr. so kot stebri (ena stavba na Mikošičevi v Lj. jih ima) pa sem našla samo kariatide tako, da ja danes bom še iskala po naj knjigah (in tudi na spletu).  

 

 

 

mamka

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

21. jun 2013 20:40

mamka, ti tole kaj pomaga?

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti