Argeta-mame potrjujejo

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

tema odprta - 20. jun 2013 14:13 | ogledi: 7.243 | odgovori: 37

Gledam to reklamo in razmišljam ali so to prave mame, resnične osebe, ki so obiskale proizvodnjo Droge Kolinske, ali pa je spet goli nateg. Ker je reklama prepričljiva, celo preveč, kajti pašteta je še vedno polna maščob, soli in sodi med nezdrave jedi. Pa vendarle, kdaj pa kdaj paše recimo k zajtrku in rezini svežega kruha.

Kaj menite, bi izbrali med paštetami prav Argeto, ker je poleg vsega slovenski proizvod in verjamete v njeno boljšo kvaliteto ali ne? Jaz si namreč občasno rada privoščim Gavriloviča, ki je zame še vedno the best in ima okus naših šolskih malic nekje tam daleč nazaj. 

kara

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. jun 2013 14:26

O tem, ali so prave mame, je že bila polemika. Niso prave mame, potrdili so tudi v Drogi Kolinski.  In ni to v reklamnih kampanjah nič neobičajnega. Spote snemajo studiji in najemajo modele, in tako je tudi v tem primeru. Droga je naročila spot, prifiči so ga pripravili, Droga sprejela in plačala in to je to.

 Druga zadeva je seveda zavajanje, ki iz tega, da nekdo misli, da gre za prave mame, veje iz reklame.

A saj tudi za Arielove ali Colgatove reklame ne najamejo pravih znanstvenikov, pa tudi mehaniki, ki se čudijo vodnemu kamnu v strojih, niso pravi mehaniki ampak so najeti igralci.

Ne gre za nateg, tako se pač to dela.

 

Meni je gavrilovićeva še vedno naj pašteta, pa ena taka dobra je bila tudi pašteta iz šunke, izdeloval jo je 29. novembra Subotica.

 

Sicer smo paštete jedli mnogi otroci, pa še kaj kvazi nezdravega, pa smo zdravo gor rasli. Res pa je, da smo divjali po dvoriščih, gozdovih in travnkih, se podili s kolesi, plezali po drevju in se sploh igrali z vrstniki, ne pa sedeli pred računalniki kot počne zdajšnja generacija mladih. In se seveda zato hitro zredi zaradi ene piškave konzerve paštete.
mamamia

 

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 20. 2013 14:28

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. jun 2013 14:30

Naumo te tepli, če ješ "pa šteta bi bilo to baciti" . Tudi jaz jo. Pa argeto tudi - ne zarad reklame, jem, kadar mi katera zapaše. Pa Kekca tudi, dokler je še bil .

O reklami ti pa ne vem povedat ničesar, ker je ne morem privlečt iz spomina .

lp

cervus

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

20. jun 2013 14:44

To so prave mame, ki so si res lahko ogledale in ocenjevale Argeto....lahko si se prijavil na natečaj in zbrali so 18 mam, ki so bile v Izoli potem od 10.5 do 12.5. Sama sem se hotela tudi prijaviti, pa me tisti vikend ni bilo žal doma.....sigurno je bilo zanimivo.

 

Je pa, vsaj zame, Argeta daleč najboljša pašteta, pa ne zato ker je naša ampak je resnično dobrega okusa.

kokos

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

20. jun 2013 15:13

Ja ravno to Kokos, sem videla na spletu, da so imele še neke druge dejavnosti, povezano s hrano in kuharijo in še neke dodatne bonitete, ki so si jih prislužile kot gostje.

Prav zato mi je bila reklama še bolj prepričljiva in mi na koncu ni bilo več jasno.

Se pa strinjam s teboj Mamamia, da smo včasih mnogo hitreje pokurili zaužito, sedaj si mulci prinesejo krožnik s hrano k računalniku in ne vem, če sploh okusjo kaj jedo.

kara

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

20. jun 2013 17:16

kokos je napisal/a:
v Izoli
 
mamamia je napisal/a:
Drogi Kolinski.

A to se proizvaja v Izoli?

Nikita

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. jun 2013 17:33

kokos je napisal/a:

To so prave mame, ki so si res lahko ogledale in ocenjevale Argeto....lahko si se prijavil na natečaj in zbrali so 18 mam, ki so bile v Izoli potem od 10.5 do 12.5. Sama sem se hotela tudi prijaviti, pa me tisti vikend ni bilo žal doma.....sigurno je bilo zanimivo.

 

Je pa, vsaj zame, Argeta daleč najboljša pašteta, pa ne zato ker je naša ampak je resnično dobrega okusa.



kokos

 

Če malo bolj natančno pogledaš reklamo vidiš, da se odpiranje ust temnolase mame ne pokriva povsem z besedami, ki jih izgovarja. Že na Hrvaškem je bil cel cirkus zaradi tega, zato je možno, da so v Slo šli v akcijo. Ali pa je bila tudi akcija za izbiro mam le en reklame, dejansko pa so jo potem posneli s profesionalnimi modeli.

 

http://www.vitkigurman.com/2013/03/27/argeta-odobrile-ma

http://www.zurnal24.si/pasteto-reklamirale-lazne-mam

 

kokos je napisal/a:
v Izoli

mamamia je napisal/a:
Drogi Kolinski.

A to se proizvaja v Izoli?

Ja. Kot Argo kocke oz jušne osnove.

 

mamamia

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

20. jun 2013 17:36

Vsaj za Calgon za pralni stroj vem, da je leta nazaj v reklami nastopal pravi serviser. Je bil oče moje znanke. Je pravila, kako je bilo na snemanju reklame-največji problem je bilo "ustvariti" vodni kamen. Menda se je super obnesla moka[rezanje1]

emalisej

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. jun 2013 18:39

Ampak - a je kje kdo, ki res verjame reklamam?

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jun 2013 18:45

kara je napisal/a:

., sedaj si mulci prinesejo krožnik s hrano k računalniku in ne vem, če sploh okusjo kaj jedo.



kara

 

Pri nas smo v družini vsi člani različnih generacij naučeni, da se je samo pri mizi in nikjer drugje. V dnevni sobi se kvečjemu ponudi kava in to samo, če so v družbi odrasli, če je zraven otrok, se gre k jedilni mizi. Temu se reče zgled, ki ga moramo dati odrasli. To je edini način, da si vsi vtisnejo v možgane, da obstaja točno določen kraj in da se hrana ne nosi okoli kot jo prenašajo mačke. Prenašanje hrane okoli, razen to, da je nehigienično, poraja tudi nezdrave prehrambene navade in ljudje ne vedo, koliko so pojedli in posledično pojedo preveč

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jun 2013 19:42

elaphus je napisal/a:

Ampak - a je kje kdo, ki res verjame reklamam?

lp



cervus

Hm, pa v resnici še nisi opazila mase primerkov, ki jim je glavni življenjski cilj postati kopija tiste tete, ki v reklami za pralni prašek razmišlja, kako odstraniti flek od ocvrtega jajca z moževe srajce in se hkrati nikoli ne vpraša, kaj je narobe z lafjom, v katerem imajo odrasli ljudje na oblačilih ostanke omlet?

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti