Argeta-mame potrjujejo

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

20. jun 2013 21:39

Kaj pa vem,tudi moje načelo je bilo,hrana samo kuhinji oziroma jedilnici.Ampak se je ob nekem momentu to spremenilo.A otrok pač ne poje hrane v jedilnici, temveč v svoji sobi.Poudarit moram,da se prehranjuje zdravo in poje pač tam,k jer mu ustreza.Je hrano nosil,na faks,bilo kam.Važno mu je bilo ,kaj poje in ne kje.Reklama za pašteto,pa kolikor sem prečitala,so sedaj prave mame,ker prej niso bile a so napako popravili.

dari

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

20. jun 2013 22:17

Mam sploh ne opazim, jaz vidim v tej reklami samo Reneja iz Allo Allo v beli halji in beli čepici, kako dviguje konzervo paštete v zrak in nekaj razlaga

saša

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

21. jun 2013 5:54

Včeraj zvečer sem si odprla tunino argeto in glejga šmenta, notri je bila poleg paštete, še svetlo zelena, kar precej dolga nitka. Mislim, da imam to pašteto zaenkrat dovolj, sem pa razmišljala ali je nitka padla z kakšne obleke od ene izmed mamic.

To ni antireklama, nitko sem prihranila, da jo pokažem snahi, ki rada kupi junior argeto.

ursula-ce

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

21. jun 2013 5:56

Eno je snemanje reklame in takratna proizvodnja v tistem terenutku, drugo je pa pol vsakodneva proizvodnja. Ali pol dejansko res tako delajo, ko jih nihče ne gleda je pa.......?????? Sama sem delala v mesnopredelovalni industriji in vem, da vedno temu ni tako. Je pa dobra, kakorkoli

kvačkarica

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. jun 2013 6:17

Ni slaba. Super so mi njihove PAŠTETICE iz linije DELIGHT. Meni os.veliko bolje kot vse druge.

Ok, na morju pa NIKAKOR brez nostalgične GAVRILOVIČke! in PUHASTEGA KRUHA, kateri pa je svež natančno kakšno uro od nakupa. Vso nadaljno rezanje in trganje pa je obsojeno na hitro pripravljene drobtinice, hihi.

Doma pa ARGETA + domač ČRNI/PIRIN/AJDOV/BUČNI kruh  in LAVOR PLANINSKEGA ČAJA

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

21. jun 2013 7:20

MBrando, kako lahko že sedaj, navsezgodaj povzročaš ljudem take lušte? Tako se mi cedijo sline.... Po morju, pa gavrilovički, tistem puhastem kruhu, ki je dober samo tam, pa vonju po borovcih....

 

kara

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

21. jun 2013 9:03

Ooooh kara kako si dobro opisala kaj si sedajle želim..

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

21. jun 2013 11:17

Reklame so ustvarjene z namenom, da prodajajo. Dokazano je, da če slišimo eno besedo x-krat zapored se nam vtisne v spomin in, ko se odpravimo v trgovino bo večja verjetnost, da kupimo Perwol kot pa kateri drugi detrgent, čeprav so njihovi reklamni spoti zelo nadležni.

Če se spomnete reklame za jogurt Slim&Vital, ko je gospodični kikla dol padla, ko je prišibala po stopnicah v zgornje nadstropje...

 

Lopatka

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

21. jun 2013 12:15

No Lopatka, če pomislim na mojo sedalo in od tiste gospodične, bi lahko pretekla vse stolpnice na Manhattnu, pa ...

Absolutno pa drži, bolj kot je kakšna reklama trapasta in ti gre na živce, bolj si jo zapomniš. To je tudi namen in imajo za to psihologe, ki te zadeve ustvarjajo in nas sprogramirajo.

Ja Bannanna, vem kaj se ti lušta. Pol folka je z eno nogo že tam, pod palmami, drugi pa se bomo še naprej pražili na asfaltu...

kara

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. jun 2013 14:02

elaphus je napisal/a:

Naumo te tepli, če ješ "pa šteta bi bilo to baciti" . Tudi jaz jo. Pa argeto tudi - ne zarad reklame, jem, kadar mi katera zapaše. Pa Kekca tudi, dokler je še bil .

O reklami ti pa ne vem povedat ničesar, ker je ne morem privlečt iz spomina .

lp



cervus

 

Kekec je že nekaj časa spet na policah. Meni so vse od omenjenih paštet všeč, vendar zaradi reklame ne mislim, da je katera od njih bolj zdrava. Vse piše na deklaraciji.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti