Walden farms

creativa  

član od: 24.7.2013

sporočila: 1

24. jul 2013 11:17

imaš ceneje na www.fit-shop.si po 4,49 eur za kos.

meni je odlična čokolda :)

creativa

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

30. jul 2013 6:27

creativa je napisal/a:

imaš ceneje na www.fit-shop.si po 4,49 eur za kos.

meni je odlična čokolda :)



creativa



Itak da...sem že lani dve bociki snedel. Hihi. Še imaš kaj feedbacka ali pa lastnje izkušnje z:
MANČMELOV dip
APPLE butter
Strawberyy dip

Poroča kaj si še sprobala oz. če so ti drugi kaj povedali okoli okusov.
Sam pa imam takolele:

Karamelni DIP: TOOOOP. Totalno fina zadeva, katera se kombinira po želji. Jaz si ga vmešam v skuto, dam na domače diabetis pecivo, ovseno omleto, ali pa pečena skuta + karamel dip = BOŽANSKOOOO

Čoko dip: meni osebno SUPERCA. Sicer ima mali after taste po kovini a glede na to kaj vsebuje in na 0 0 0 pri vsem, je NJAM. Palačinke, kaše, mlečni riž...povsod in vedno

JAGODNI SYRUP: Res interesanten in JA, okusen. Perfekten za kakršen koli sladki obrok, kjer marmelada ravno ne sede dobro.
Recimo, a še pomnite ljubi RIŽEV NARASTEK in klasika z MALINOVCEM??? No, to bo večno ostalo in v kolikor bi/bom imel doma DOMAČ MALINOVEC (kako lepo se peni, ko naliješ dobro hladno,domačo vodo) si ga bom tudi privoščil na to ljubo sladico, ampak do takrat pa JAGODNI WF SIRUP zmaga. Pa čez skutine palačinke, makov biksvit, jaogurtni biskvit.

Včeraj sem si ga dal na ajdov kruh z orehi, čez pa mojo omiljeno TETKO SKUTO. BOŽANSKO.
Fino se poda tudi čez slivove/marelične cmoke.
Na skuto mi ni tako pasal. Moja skuta je tako božanska, da jo itak večinoma jem kot prilogo in redko dodajam kakšne divje okuse (razen oreščkov in semen)

Je pa manj intenziven kot DIPi, kar je tudi edina negativna zadeva. Zakaj? Zato ker ga posledično rabiš več in ga logično tudi hitreje porabiš Bi rekel, da bo logično nadaljevanja da se pozanimam za STRAWBERRY Dip. Verjetno je bolj intenziven, bolj v smeri chocota in karamel dipa.




---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. avg 2013 17:22

Prodam ali menjam originalno zaprt WF ČOKO DIP. Original iz Nemčije z über sexy etiketo. Drugačna od teh v trgovini. Menjam za ARA.ČOKO NAMAZ....:>

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti