Walden farms

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

12. jul 2013 16:46

MBrando,

meni pa se zdi malo hecno, da tukaj na vsa usta hvališ te "brezkalorične" zadeve, hkrati pa na drugem koncu foruma beremo "Trpljenje mladega Brandota", kako si slaboten, kako se želiš normalno prehranjevati, kako si želiš okrepiti telo po prestani motnji hranjenja.... Ne vem no, nisi zelo verodostojen pri tem, če hkrati tako obožuješ tele "bližnjice"....

 

jkd

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. jul 2013 17:28

Dragi/a jkd. 
Motnje prehranjenja so eno, uporaba namazov pa drugo. WF mi odgovarjajo in jih nikako ne dajem na stiropor (koruzne ploščice ) ampak jih pridno uporabljam ob skuti, sirnih dobrotah (burek, piruška...), pecivu itd.
Poskrbim za zadosten vnos M/B/OH za tisto sladko noto pa namažem s temi NJAAAAAM kremami. Nutella in podobne mi pač ne odgovarjajo. Mi nikoli niso...
Kilce se da tudi na drugačen način pridobit, kot pa njamsat komercialno dosegljive namaze. Tako tudi ne bi nikoli posegel po sirnih namazih, saj si jih lahko veliko bolje in kvalitetneje naredim sam.

Drugače pa priporočam, da se proba zadevo. Res je njaaam.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

12. jul 2013 19:07

Eh, no, ne se zdaj sprenevedat. Lahko mešaš skuto s smetano, vseh mogočih čudes iz faznega diagrama smetana-maslo-skuta pa ne boš spravil skupaj nikoli, za razliko od mlečne industrije. Saj si tudi nutelo lahko narediš sam, prav vse dobiš v trgovini, za razliko od mnogih mlečnih preparatov. Veliko bolj pošteno bi bilo reči - mi je pač všeč, ono drugo mi pa ni. Jaz še vedno trdim - pa to leti tudi name - da je v jedenju česar koli "brez kalorij" že kar pošten del prehranjevalne motnje. Ker bistvo prehranjevanja, če pogledamo pod prste materi naravi, so pa le kalorije in ostale pritikline, ki gredo zraven. Veliki panda je krasen primer bitja, ki se je specializiralo na hrano s skrajno malo kalorijami - pa kar poglej, kako mu gre: vsak čas bo izginil v nepovrat (in bi tudi, če Kitajci ne bi sekali bambusov).

Sonja

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

12. jul 2013 19:17

MBrando je napisal/a:
Drugače pa priporočam, da se proba zadevo. Res je njaaam.---

Hvala, ampak ne, hvala ;)

Praviloma ne kupujem stvari, kjer sestavin ne prepoznam več kot živila.... Če pa mi bo kdaj do celuloze, bom šla v gozd žagovino žvečit, bom vsaj poznala izvor ;)

jkd

Binko83  

član od: 18.3.2011

sporočila: 92

12. jul 2013 20:17

jkd je napisal/a:

MBrando,

meni pa se zdi malo hecno, da tukaj na vsa usta hvališ te "brezkalorične" zadeve, hkrati pa na drugem koncu foruma beremo "Trpljenje mladega Brandota", kako si slaboten, kako se želiš normalno prehranjevati, kako si želiš okrepiti telo po prestani motnji hranjenja.... Ne vem no, nisi zelo verodostojen pri tem, če hkrati tako obožuješ tele "bližnjice"....

 



jkd

 

Podpis!

MBrando...ima pa neko čudno obiko bolezni, ki jo navadni smrtniki (in ljudje z motjami prehranjevanja) ne razumemo ... 

Binko83

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. jul 2013 21:35

Mene moti to, da Mbrando po eni strani govori, kako je treba vse (čim več) hrane doma pridelat,  ker je le to zdravo in najboljše in kajpavemkajše, po druge se gre pa neko SciFi hrano. Nočem pridigat, ker sama jako pazim na kalorije (nekateri pravijo, da sem zbirčna), uporabljam Splendo, ampak če mi pa kdo podtakne "plastično" smetano namesto, pijem pa grenko kavo. Enako mi ne gredo low fat smetanaste polivke za solato in tisto žlico majoneze, ki jo pojem na leto, je polnomastna Thomy.

 

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

13. jul 2013 6:08

Super napisano in utemeljeno. In to od vseh.
Ahh kaj se bom izgovarjal. Enostavno mi je okus všeč, dejstvo da pa je to top za bilderje pa samo še doprinese k uporabnosti teh namazov. 

Se strinjam gospa Vanja. Res podpiram in pravim da: "ČIMVEČ DOMAČE HRANE. Njam, njam" ampak, rečimo temu tako, to je pač ena moja "hiba", nekaj kar mi očitno sila tekne in je en PREGREH (recimo). Nekaj "nezdravega" pa je ja fajn imeti v življenju 

Včeraj uporabil zadevo v kombinaciji s skuto in gozdnimi sadeži. Nimam besed, samo izraz-->

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. jul 2013 6:25

MBrando je napisal/a:



Res podpiram in pravim da: "ČIMVEČ DOMAČE HRANE. Njam, njam" ampak, rečimo temu tako, to je pač ena moja "hiba", nekaj kar mi očitno sila tekne in je en PREGREH (recimo). 


---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

Potem ne pridigaj o bio, doma pripravljeni in doma pridelani hrani, pa bo vse OK. 

 

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. jul 2013 7:30

Dragi moji oz. predvsem mali kuhar in bannanna i DO HAVE VERY VEEEEEEERY GOOD NEWS. Indeed i have 
Walden Farms produkte bo začela uvažat PROTEINI.SI športna trgovina (je takšna objava dovoljena? Ne delam reklame, le poročam kje se bo zadeva dala nabavit), tako da NAROČAT NE BO POTREBNO in ponovno bodo krajcari prihranjeni za kakšno rožico ali pa južno 
Me happy, happy. Sedaj bodo vedno na dosegu roke in tudi premislek okoli tega, kaj nabavit bo odpadel saj bomo lahko sproti nabavljali 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

18. jul 2013 8:51

Preden si happy happy, počakaj, po kakšni ceni se bodo magični napoji prodajali pri nas. Izkušnje pač učijo svoje..... saj tudi proteini.si morajo od nečesa živeti (mislim ne od proteinov, pač pa od njihovih kupcev).



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 18. 2013 09:45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti