Walden farms

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

tema odprta - 13. jun 2013 20:56 | ogledi: 8.576 | odgovori: 43

A mogoče ve kdo kje oz. kako bi lahko izdelke Walden farms dobil v Sloveniji?

mali kuhar

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. jun 2013 6:24

Ne moreš. Jaz imam 3 boce slastnega namaza, katere smo ob skupnem projektu večke skupinice ljudi naročili via INTERNET.
Če še najdeš par ljudi, si pa zadevice naročimo saj tudi meni počasi kopni zaloga .

Se pa vidi da športaš in ti takšne zadeve odgovarjajo. RES SO TOP! Meni je okus super fin in slasten, čeprav je to stvar okusa in da človek nima predsodkov po umetnih zadevah.  Sploh za privržence "kemija in my food, NO GO" so pa te zadeve striktno prepovedane

Čoko namaz na palačinkah, ali pa na pecivo je OJEJEJE...njaaaaaam. Mazljiv, čokoladen in ob dejstvu da si ga lahko zmažeš kilco in še vedno ostajaš na željeni teži...dotik neba 
Lešnikov pa...BOŽANSKO!! Sploh na vrh MAXXDESSERTA panna cotta okus
Katere izdelke bi naročil?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

14. jun 2013 7:16

a tako torej..

glede tega, da bi še koga našel, ki bi to rad naročil, sem jaz edini od mojih prijateljev in znancev :/

glede naročila bi pa to rad naročil:

1x Pancake syrup

1x Whipped Peanut Spread

1x Chocolate Peanut Spread

1x Grape Fruit Spread

1x Blueberry Fruit Spread

 

mali kuhar

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. jun 2013 7:23


Bom kojci povprašal na forumih, pa ti javim tekom tega vikenda...
Au revoir!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Alfica  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

14. jun 2013 9:44

Iz česa je pa tole narejeno, če piše "no calories, fat, carbs, gluten or sugars of any kind"???



Alfica

Sporočilo je spremenil(a) Alfica dne 14. 2013 09:46

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. jun 2013 13:57

Pure chemistry!! Jejmo zdravo, jejmo z naravo 
AMPAAAAAAAK, zadeva je TOP za BB in FITNESSARJE, ter nas kateri smo MEGA VELIKI SWEETHTOOTH ali ipak gledamo na vnos OH/B/M. 
Za razliko od Nutelle, lahko to poješ celo pa MAGIC, ne boš dobil niti kalorije gor. Kot da ješ, hmm well, ZRAK
Pridruži se, pa sprobaj!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

14. jun 2013 14:06

@MBrando: velja :D

ja meni se tudi zdijo take stvari odlične, še posebej zame, ki sem velik ljubitelj arašidovega masla in me prav mika, da bi probal njihovega

mali kuhar

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

15. jun 2013 5:56

ARAŠIDOVO JE TOOOOOP!! Edino pretiravat ne, zaradi O6. Drugače pa, kar dosti ljudi prav preseneča, manj kaloričen od mlečnega masla in poln dobrih lastnosti. 
Najboljši mi je svojčas bil CRUNCHY naravni, sedaj pa bo nova BOCA kar SMOOTH. Da se bo lažje mazal. Ga pa stegnem sila malo tekom tedna, tako da kljub ceni ni problema z nabavo.

Ti,kuhar, ga pa kar na žlico sekaš?

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

15. jun 2013 8:39

jaz ga kar v smoothie dam ali pa namažem na kruh... pojem ga 2 mogoče 3 žlice (pa ne čisto zvrhane) na dan ( pazim na vnos maščob)

mali kuhar

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

15. jun 2013 16:52

MBrando je napisal/a:

ARAŠIDOVO JE TOOOOOP!! Edino pretiravat ne, zaradi O6. Drugače pa, kar dosti ljudi prav preseneča, manj kaloričen od mlečnega masla

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

 Mlečno maslo ima 80 % ali še več maščob, arašidovo pa malenkost manj kot 50% (ker arašidovo maslo so bolj ali manj fino mleti arašidi, z več ali manj sladkorja). Od kod torej presenečenje?

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

15. jun 2013 18:14

limnol je napisal/a:

MBrando je napisal/a:

ARAŠIDOVO JE TOOOOOP!! Edino pretiravat ne, zaradi O6. Drugače pa, kar dosti ljudi prav preseneča, manj kaloričen od mlečnega masla

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

 

 Mlečno maslo ima 80 % ali še več maščob, arašidovo pa malenkost manj kot 50% (ker arašidovo maslo so bolj ali manj fino mleti arašidi, z več ali manj sladkorja). Od kod torej presenečenje?



Sonja



Preprosto! Ker tega prej nisem vedel in sem vedno imel v glavi tisto sliko, saj veste, tipično ameriško antiPropagandno; peanut butter sandwich with banana in ELVISA  tik pred koncem .
Mi je arašidovo bilo nekaj takega kot čista mast
No, sedaj vem kako in kaj in pri meni več ni navadnega masla, oz. ga imam samo še za kuhanje (francosko katero je primerno za pečenje), medtem ko arašidovo uporabljam za namaz. Kombinacija puranjih prsi v ovoju, ara.masla in kusle kumare. NJAAM

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti