Jakobova pot

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

14. jun 2013 13:57

Ena slovenska Jakobova pot gre mimo naše hiše (Braslovče-Vransko pod hribi, ne vem pa, od kod pride in kam gre naprej), ampak so jo šele pred kratkim opremili z rumenimi školjkami in na netu še nič ne najdem.

rag_doll

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

14. jun 2013 16:02

Odpikaj v google slovenska kolesarka Jakobova pot...če se gre z kolesom ,se gre lahko tudi peš.

Vrtejbenka

peregrino  

član od: 13.9.2013

sporočila: 2

13. sep 2013 18:05

Jaz sem trenutno v Leonu pa me zanima ce sta morda kje blizu?

Drugace pa, ce gres na to pot zato da isces bliznjice ali se vozis z taksijem zato ker ti dolgocasna ravnina ni vsec, potem je bolje da si kr doma. 

Res da skoraj teden hoje po nepregledni ravnini ni prijetna, pa vendar ce imas jasno glavo, voljo in cilj, tudi to ni pretezko. Dobrs druzba cudovitih ljudi odleze tudi te muke.

Hoja v hrib je lazja ker delas razlicne korake. Po dveh tednih hoje pa tudi najsipkejsi dobijo kondicijp in jim ni nic vec tezko hodit. Jaz delam po 40 km povprecno, na dan in lahko recem le da je pot cudovita, izjemna, nepozabna. Priporocam vsakemu ki vsaj na zacetku zmore tistih 22 km na dan! 

Lep pozdrav iz El Camina.

peregrino

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

13. sep 2013 18:32

Lepo te je brat Peregrino..javi se še kaj,napiši,poslikaj znamenitosti,naravo,pot.hrano...predvsem pa uživaj na poti.Srečno pot pa čim manj žuljev.

Vrtejbenka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. sep 2013 21:27

Jaz bi bila tudi vesele kakšnih slik in vtisov s poti.

Srečno na poti!

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. sep 2013 9:50

Citiram; "Jaz sem trenutno v Leonu pa me zanima ce sta morda kje blizu?" 

Sem sprva pomislila, ko si omenil Leon, da si v MB na Trgu Leona Štuklja v kafeju Leon, hehe ...

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. sep 2013 10:23

Ah, Španija je vedno super, ne glede na razlog, zakaj grejo ljudje tja.

Vendelina jr.

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

17. sep 2013 14:06

Tudi jaz že nekaj let spremljam vse o Caminu, pa se nama kar odmika . Mogoče bo res najbolje začeti pri slovenski poti, potem pa naprej

Lansko leto je šla ena znanka, pa jo je v prvem tednu že vse tako ožulilo , da je končala pri zdravniku, potem se je malo cajtala in šla še naprej, pa se je po treh tednih morala, žal, vrniti. Ampak ni obupala in pravi, da bo enkrat zagotovo spet šla, obogatena z izkušnjami .

Čestitke  vsem za opravljeno pot, tebi peregrino pa srečno na poti!

zvezdica55

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

17. sep 2013 15:49

Pot sem prebodila trikrat, vsakokrat z žulji, dvakrat sem morala poiskati tudi zdravniško pomoč, a sem vztrajala do konca. Upam, da bom lahko še kdaj šla. Pa ne zaradi želje po žuljih.

Danca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti