Dobra gostilna na gorenjskem

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. maj 2013 18:51

Meni se zdi pica čisto zdrava in predvsem dobra jed. Sploh, če pomislim, da pice zelo dolgo nisem jedla, ker se mi je prav upirala. Sestavljena je iz testa in dobrih prilog, kaj je tukaj nezdravega. Jejte pice in ne imejte slabe vesti!

 

naor

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. maj 2013 20:35

Je nimam, ker navadno pridem/va direkt s potepanja po hribih, komu pa še pade na pamet, da bo lačen kot volk kuhal. Paše tako pica kot čevapi...

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. maj 2013 17:40

ja, še piše zunaj, da je po gostinski travi prepovedano hoditi s kopačkami.

Loni Makaroni

Tamida  

član od: 17.3.2011

sporočila: 5

7. apr 2014 9:44

Po včerajšnji res slabi izkušnji odsvetujem obisk picerije Bolero iz Naklega. Osebje se je motilo pri izvedbi naročil, pozabljalo na pribor, ni popravljalo napak, za katere smo prosili, da jih odpravijo (napačen dodatek, ki ga gost ni jedel, napačna kava, mrzla pijača, čeprav smo prosili za pijačo brez ledu), zahtevalo plačilo računa v gotovini in na koncu, ko smo svoje pritožbe predstavili vodju osebja doživeli hladen tuš - nobenega opravičila, kaj šele, da bi se poskušali odkupiti za storjeno. Njegov odgovor - saj vam drugič ni potrebno prit. Pa nas je bilo 11.

 

Takšnega neprimernega vedenja osebja nisem doživela še v nobeni gostilni, pa sem bila že marsikje, doma in v tujini. Razvrednotenje gosta na prinašalca gotovine brez vseh pravic. In ni bila težava le v eni 'nevzgojeni' in 'netaktni' natakarici, ki bi imela slab dan. Ne, tudi glavni natakar se je vedel, kot da smo gostje nujno zlo, ki sami rinemo v težave, saj smo sami prišli v njihovo gostilno. Opravičilo za napake in neustrezno obnašanje torej nismo dobili, pa še pospremili so nas ven z besedami, da nam drugič ni potrebno prit.

 

Torej dragi ljubitelji kulinarike - picerija Bolero v Naklem je na tem področju (vsaj glede postrežbe) na Gorenjskem najslabša izbira. Zato vam tja res ni potrebno it - saj osebje samo pravi tako.

Tamida

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

7. apr 2014 13:28

bila včeraj v Boleru - maksimalno prijazen natakar, hitra postrežba, vse je bilo kot smo si zamislili. Bomo še šli.

Lisa

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

10. apr 2014 11:33

Mi nismo bili nikdar razočarani v Boleru. Zelo nam je všeč!  Je pa dobro tudi Pod Jenkovo lipo v Cerkljah. Sploh ambient! In pa pice seveda!

rolada

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

10. apr 2014 14:10

Jaz pa priporočam Joštov hram Podnart.

ANJA

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

10. apr 2014 17:48

Večkrat bila v Boleru, posebno čez vikende sem že doživela tak odnos, kot Tamida. Bile so pa dobre pice.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. apr 2014 19:58

anja je napisal/a:

Jaz pa priporočam Joštov hram Podnart.



ANJA

Kaj Joštov hram še obratuje?

lp goga

Euphoria  

član od: 11.4.2011

sporočila: 56

11. apr 2014 11:04

Joštov hram je vsak petek na Odprti kuhni v Lj, tako, da očitno še obratuje :)

Euphoria

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti