Dobra gostilna na gorenjskem

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. maj 2013 18:25

SlavicaJ je napisal/a:

Brunarca na Kokrci, Viva se baje odpira ponovno v kratkem tam smo zmeraj dobr jedli vrt in prijaznost.Pri Logarju je tud dobro.

SlavicaJ

Brunarica ne spada v rubriko "fensi", hrano imajo pa dobro, čeprav tja grem še največkrat na pir . Viva pa tudi že dobiva nazaj svojo podobo. Nam je prav manjkala v nedeljo, ko se nam ni dalo kuhati. pa smo našli krasno zamenjavo , Restavracija in picerija Corner zraven športnega parka v KR, na prvi pogled neugledna lokacija, ampak hrana super, prijazno osebje, lušten ambient. Definitivno bomo še šli.

Loni Makaroni

vesna68  

član od: 1.11.2012

sporočila: 20

22. maj 2013 18:31

Absolutno gostilna Lectar v Radovljici. Ponosni so lahko na hrano in ambient gostilne. Res.

vesna68

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

22. maj 2013 18:49

Loni je napisal/a:

SlavicaJ je napisal/a:

Brunarca na Kokrci, Viva se baje odpira ponovno v kratkem tam smo zmeraj dobr jedli vrt in prijaznost.Pri Logarju je tud dobro.

SlavicaJ

Brunarica ne spada v rubriko "fensi", hrano imajo pa dobro, čeprav tja grem še največkrat na pir . Viva pa tudi že dobiva nazaj svojo podobo. Nam je prav manjkala v nedeljo, ko se nam ni dalo kuhati. pa smo našli krasno zamenjavo , Restavracija in picerija Corner zraven športnega parka v KR, na prvi pogled neugledna lokacija, ampak hrana super, prijazno osebje, lušten ambient. Definitivno bomo še šli.



Loni Makaroni

 

Viva se odpre v četrtek. Občasno gremo tja in je OK.

 

Radi pa gremo tudi v Corner, v službi dostikrat naročimo kruhke pri njih. Ambien je lep. Samo se mi zdi malo daleč od Brnika in bo najbrž težko našla.

 

O Lectarju pa ne bi izgubljala besed. Iz nje smo odšli razočarani, skoraj lačni in s precej lažjo denarnico.

http://www.mojalbum.com/tajda

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. maj 2013 8:45

darjuška je napisal/a:

Viva se odpre v četrtek. Občasno gremo tja in je OK.

 Radi pa gremo tudi v Corner, v službi dostikrat naročimo kruhke pri njih. Ambient je lep. Samo se mi zdi malo daleč od Brnika in bo najbrž težko našla.

 O Lectarju pa ne bi izgubljala besed. Iz nje smo odšli razočarani, skoraj lačni in s precej lažjo denarnico.


V Vivi smo mi pogosto, ker jo imamo dobesedno pred nosom, pa mularija tako in tako pada na pice, meni so njihove solate zelo všeč. Za Corner mi je prav žal, da ga nismo "odkrili" že prej, ambient imajo oni res fleten, okoliš ni najbolj "in", čistilna naprava je res blizu.

O Lectarju imam približno isto mnenje kot ti. V Radovljici gremo mi navadno v Grajsko gostilnico, zadnje družinsko slavje smo imeli pri Rekarju na Orehku, nobenih pripomb.

Loni Makaroni

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

23. maj 2013 9:52

Vsem prav lepa hvala za mnenja. Kakšno od priporočenih gostiln bomo sigurnosprobali v kratkem. Čeprav smo hoteli možeka razveseliti s pravo slovensko hrano, si je on zaželel domačo juhco in pečene sardelce in veliko skledo zelene solate,tako da bomo naredili ribji piknik. Za posladek bo pa borovničeva tortica.

In lep dan še naprej!Čeprav ni sončka ,naj sonček sije v vas!

pozdravček

nejcanja

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

23. maj 2013 12:38

Jaz dam glas za gostilno Pod Krvavcem. Po mojem okusu pa sploh ne priporočam Vive. Čeprav jo imam 100m stran, vsakič ko smo jedli, sem imela težave :(. Vse je ok, samo meni njihova hrana ne odgovarja. Pa če bi kdaj kuharja na "čiku" zunaj vidli, tudi ne bi več hvalili Vive. Nič zlonamernega, napisala sem samo svoje mnenje. Mi je pa zelo všeč Corner.

karnak

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

23. maj 2013 14:46

nejcanja je napisal/a:

Z otroki bi peljali moža na eno dobro kosilce,saj pride po 1 mesecu s službenega .......da ga malo pocrkljamo :)



nejcanja

 

Ne morem mimo tega, da je "na službenem" . Me preveč asociira na Tata na službenom putu. 

Glede na to, da imamo 25 let in več izkušenj s potovanji, ti povem, da mu raje pripravi domačo hrano doma. Če je bil na službenem potovanju, torej kje na prostosti in na poti, ima verjetno poln kufer gostiln, restavracij. Pa še pocrkljali se boste lahko v pravem smislu besede. Po enem mesecu pride en mal  kar prav. 

 

 

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. maj 2013 17:12

Karnak, greš tja, kamor hoče mularija ...

Loni Makaroni

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

23. maj 2013 21:05

Loni, itak so otroci naše največje bogastvo, zato se pa kdaj pa kdaj potrudim z Vivo :))))) Njim je Viva zakon in hvala bogu, da jo spet odprejo. Se kdaj tam srečava...

karnak

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. maj 2013 18:33

Dotična mularija je seveda ob najini ideji, da gremo v Corner, moj je sicer pomotoma rekel, da v Zarico, samo odkimavala, češ da to sigurno ne bo v redu, pa kaj oči ve, ker zmeraj same sumljive oštarije zbira... Na koncu sta bila oba tiho in sita, še za sladoled ni bilo placa.

Zadnje tihožitje, zdravo gor ali dol, bilo je prav dobro, pa še za večerjo je ostalo.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti