Protitočna mreža za vrt

daja17  

član od: 11.8.2009

sporočila: 46

tema odprta - 13. maj 2013 6:15 | ogledi: 3.203 | odgovori: 2

Živjo

 

Glede na vreme v zadnjem času sem začela razmišljati o protitočni mreži, ker pa imam vrt zelo oz kar velik (pb 200m2) pa to ni majhen strošek. Zato me zanima ali imate kakšne izkušnje z protitočnimi mrežemi?

Hvala za odgovore in lep pozdrav vsem

daja17

larisa1  

član od: 16.12.2003

sporočila: 167

13. maj 2013 7:39

Protitočna mreža se dobro obnese.  Uporabljam jo že dve leti. Ker imam tudi jaz kar velik vrt, imam pokritega samo del, oz. gredo, na kateri je samo občutljiva zelenjava (kumare, solata, cukete ...).  Nimam fiksirane, zato  jo lahko vsako leto prestavljam kot sledim kolobarjenju. Poskusi tudi ti samo za začetek z enim delom vrta ali gredo.  Če ti bo odgovarjalo, boš pa v naslednjih letih  podaljševala. Mora pa biti  visoka vsaj dv do dva metra in pol. 

larisa1

daja17  

član od: 11.8.2009

sporočila: 46

13. maj 2013 8:12

Hvala za odgovor.

Zanima me kje si jo kupila, sem na netu videla da se cene  tudi do 200% različne. Pa ne vem ali je kvaliteta tistih "dragih" res tako zelo dobra? Ali so mogoče tudi cenejše veriante uredu?

LP

 

daja17

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti