Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

Binko83  

član od: 18.3.2011

sporočila: 92

10. maj 2013 16:01

urssa je napisal/a:

Danes mi je všeč predvsem to, da je petek :)

 

Mi je pa najbolj všeč občutek, ko se vrnem iz teka, do konca izmučena (in brez modric - hja, sem pač štor, pa se znam tudi v lastne noge zaplest) in s prepucano glavo in vem, da bom tisto noč spala "ko top".

 

 

PODPIS

Razlika je le o tem, da tečem zjutraj...in tako dan začnem z bistro glavo.

 

Binko83

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. maj 2013 16:13

Ma neki preveč naštevate, ne ljubi se mi vsega brat ( ), morda je kdo že omenil: pomladanski toplejši dnevi, ko čikite začno vlečt iz omar dekolteje in tesne majice in potem razkazujejo svoje čare............ a bogami i muhere ( njihove mame ) se ne dajo in jim sledijo. Ma, čista poezija!

ežoj

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. maj 2013 17:00

Pod vse bi se podpisala...da vse ne naštevam,mi je danes najbolj všeč,da mi gre noga na bolje,da me mož še vedno pocrklja ,kot pred 36 leti...predvsem mi je pa všeč da Živim..

lp goga

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

10. maj 2013 19:52

Čeprav ste napisali že veliko stvari, pod katerimi se definitivno lahko samo podpišem, bi še par stvari dodala....všeč mi je

- ta pozitivno naravnana tema

- da sem z drastično spremembo prehrane končno uspela poštimati izbruhe alergij, izpuščajev in podobnih zoprnij in končno lahko rečem, da se počutim zdravo in dobro

- da je mucek, ki se je novembra zatekel k nam, po hitrem postopku postal naš čisto pravi družinski član

- da imam najboljšo mami in staro mamo na svetu

- da mi je do konca ostal samo še en izpit in diploma

- da se lahko kadarkoli vsedem na kolo in se odpeljem na izlet

- ko se fant vrne iz dela v tujini in vsak prosti trenutek preživi z mano

- ko nekaj kuham/pečem prvič in uspe "v nulo"

Verjetno bi se dalo še marsikaj napisati, vedno se najde kaj dobrega

tburgar, upam, da si prijateljica kmalu opomore



NaturensGalleri

Sporočilo je spremenil(a) NaturensGalleri dne 10. 2013 19:53

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. maj 2013 17:43

Naj piše še tukaj, všeč mi je Jan Plestenjak - kot glasbenik in kot človek. Nenarejen, iskren, topel, čuteč...

 

naor

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. maj 2013 18:59

Meni tudi, naor

Pa všeč mi je, kako se je ravno danes, ko je tak siv, deževen dan, nekam v Latinsko Ameriko obrnila naša "glasbena" tema "Kaj poslušamo".

In uživam v ritmih salse

Mojca

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

12. maj 2013 19:27

- da je ravnokar začeti roman Soba res tako fajn, kot povsod berem, in to od prve strani naprej

- in po drugi strani poslušanje avdioknjige Somrak, ker me pogoltne kot zasanjano 15-letnico

rag_doll

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

12. maj 2013 19:42

K ežojevemu veselju nad pomladjo dodajam sama še kolesarje v kratkih hlačah, mmmm...:)) lp, proxima

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. maj 2013 22:14

Danes sem ujela oddajo o Rafku Irgoliču, mislim, da je imel koncert ob svoji osemdesetletnici. Na njem je zapel tudi Stane Mancini svojo Mandolino. Za gospoda pri 82 odlično. Ta pesem je bila najljubša pesem moje mame. Bilo mi je tako toplo pri srcu.   

 

naor

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

13. maj 2013 5:58

Veliko stvari mi je všeč, ampak to gre navznoter in ostane notri, kot polnjenje baterij.  Kar mi ni všeč,  pa pometem  navzven .  Sedajle mi je všeč prekrasen sončni vzhod in umito sveže pomladansko zelenje, pa sonček ki se obeta ...   Lep dan vsem!

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti