Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. maj 2013 10:06

Ognjič, jaz imam tudi brezo pred oknom v službi ... a sva zato tako dobrovoljni tudi med delom?

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. maj 2013 10:08

babka1951, ena napakica se ti je prikradla med naštevanjem.... tista o najboljši snahi; najboljšo snaho ima namreč moja tašča ....

mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

10. maj 2013 10:19

mamamia je napisal/a:

Ognjič, jaz imam tudi brezo pred oknom v službi ... a sva zato tako dobrovoljni tudi med delom?

mamamia

Buhvej, če ne res , pa še veverice za povrh afne guncajo na njih 

Ognjič

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

10. maj 2013 10:30

O, superca!

Danes:

- da je mami končno imela operacijo in da se po njej ok počuti, da bo okrevala in da je to končno za njo

- da se mi stanje nadvse zoprnega izbruha dermatitisa in povrhu še ene bakterijske okužbe na levi dlani počasi, a vztrajno izboljšuje (ob tem sem sama sebe trenirala in se miselno umirjala, kako se ne praskat, ko srbi kot hudič) - z veliko pomočjo sodelavcev strokovnjakov s področja

- da imam službo, redno plačo, in eno občasno popoldansko delo, s čimer se ob kreditu da kaj prišparat

- da je grah preživel točo, da jagode tudi dobro kažejo, da sta čebula in korenček zunaj, da je redkvica slastno pekoča

- majska narava z najlepšo zeleno barvo listov na drevesih

- da je danes petek in skoraj vikend

rag_doll

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

10. maj 2013 11:44

mamamia je napisal/a:

babka1951, ena napakica se ti je prikradla med naštevanjem.... tista o najboljši snahi; najboljšo snaho ima namreč moja tašča ....



mamamia

hahaha......mamamia, to si pa ti rekla, bi prav rada slišala tudi tvojo taščo ,lepo bodi

babka1951

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

10. maj 2013 13:25

Všeč mi je,da so moji otroci zdravi in lahko delajo,dokler imajo službe

-da sva midva z možem zdrava in na žalost ali veselje še kar delava

-da lahko kaj dobrega skuhamo in pojemo

-da vnučki radi pridejo na obisk

-da je hčerka zbrala moči in začela na novo po hudih življenskih preizkušnjah

-da ,so me poklicali sodelavci,ker sem trenutno malo na bolniški

-da dobimo danes novega kužka,ki bo hodil z mano na sprehode

-da imam internet in lahko grem na kulinariko

jesen

Mygrace

sporočila: 6506

10. maj 2013 14:00

Najbolj od vsega so mi všeč stari pari, ki se znajo še vedno držati pod roko in se nasmihati eden drugemu.

Nekdo je nekoč rekel, da je prednost takega, "z ognjem in mečem" dolgega ljubečega in zavezniškega vseživljenskega druženja v tem, da ne rabiš botoksov....v očeh partnerja ostaneš vedno takšen, v kakršnega se je zaljubil vate prvi dan: lep, pameten in mlad.

Na skoraj istem mestu so na mojem seznamu ljudje, ki umrejo z nasmeškom na ustih, veseli, da je bilo njihovo življenje izpoljneno do zadnjega trenutka.

Všeč sta mi red in disciplina in protokol in bonton in čistoča in stanje za lastnimi besedami in dejanji......trdni temelji pač, na katerih lahko zgradiš sicer malce majavo zgradbo, a se kljub temu ne bo nikoli porušila čez fundament.

 

                                                                



Mygrace




Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 10. 2013 14:08

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

10. maj 2013 14:01

Pod vsem bi se lahko podpisala,veseli me, da radi živimo , uživamo v  malih stvareh,da od sreče poskoči srce, se odpočije oko ( pod cvetočo jablano) in napolnijo ušesa z najlepšimi zvoki narave(ptičje petje, žuborenje potoka).Da delaš dela,ki te veselijo,razveseljuješ druge,si najdeš čas zase,za druge,da si sit in na toplem....še in še bi lahko naštevala .Bodimo to, kar smo radi

adalbert

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

10. maj 2013 14:11

Danes mi je všeč predvsem to, da je petek :)

 

Mi je pa najbolj všeč občutek, ko se vrnem iz teka, do konca izmučena (in brez modric - hja, sem pač štor, pa se znam tudi v lastne noge zaplest) in s prepucano glavo in vem, da bom tisto noč spala "ko top".

 

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

10. maj 2013 14:42

Tale tema!!! Bravo, ker je preveč negativnega povsod in je res lepo tole brat

Sicer pa mi je všeč:

* da sem zdrava in se lahko gibam

* da imam družino, kamor se vedno lahko zatečem

* naše fletne muce

* prijatelji in sorodniki, vedno pripravljeni pomagati

* če me kdo pohvali

* sedeti na terasi , poslušati ptičke in gledati zeleno drevje, travo

* da zelenjava raste

* kadar vse deluje kot je treba, ko se delo dobro opravi

...pa še dosti tega

Ker je že taka tema: prosim pošljite eno dobro misel za mojo prijateljico, ki je imela nesrečo in je še kar v bolnici, ne ravno v življenjski nevarnosti, sicer pa zelo uboga, res upamo vsi, da je v dobrih rokah in se bo pozdravila.

tabu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti