Kaj mi je všeč

tema je zalepljena

noemi  

član od: 4.10.2008

sporočila: 364

21. jul 2016 19:46

Ja, naor, srcek za vse srcke na kulinariki. :)

 

Noemi

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

21. jul 2016 19:57

Všeč mi je delati z našimi ostarelimi.Delo je zelo težko tako psihično kot fizično,a ko prideš po četudi samo dnevu odsotnosti nazaj na oddelek in so te babice iskreno vesele njihov nasmeh,njihov pogled in vesel pozdrav odtehta marsikatero tegobo delovnega mesta.Vesele so bile,ko smo skupaj pekle piškote,lupile jabolka in iz njih skuhale kompot.Všeč mi je,da sem jim s temi drobnimi a zanje zelo pomebnimi dejanji polepšala dan.Ni mi žal denarja za sestavine za piškote,saj so moje babice neizmerno uživale tudi tiste,ki so le vonjale in pri peki niso sodelovale.

 

Všeč mi je,ko se vrnem domov iz kjer koli in me naši trije mucki veselo pozdravijo

Všeč so mi naše orhideje

chappy

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

24. jul 2016 11:14

chappy, jaz sem pa vesela, da ste v našem domu zaposleni taki srčni ljudje, kljub vsem težavam in trpljenju ob tako težkem delu, pomankanju kadra, vedno nasmejani, uslužni, prijazni in še pa še......Kapo dol vsem, da vse to dnevno zmorete in moj globok poklon. Sonček jim delite is srčki ste

Všeč mi je, da so po mesecu dni stroji nehali ropotati, da stanovalci spet uživajo svoj zasluženi mir in lahko zadaj v parku uživajo v senčki

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

anjabe  

član od: 27.5.2015

sporočila: 33

29. jul 2016 14:24

Meni so trenutno najbolj všeč razprodaje :D

anjabe

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

14. avg 2016 21:23

Meni je bilo danes najbolj všeč, ko sem videla našo "tamalo" nasmejano do ušes, ko se je v Spielbergu vrnila iz boksov Marka Marqueza s podpisano njegovo knjigo ter tablico in fotoaparatom polnima fotografij. Tudi objem in selfi z MM ni manjkal. Je imela srečo, da je bila izžrebana za ogled boksov ter srečanje z Markom.

http://www.mojalbum.com/tajda

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

16. avg 2016 22:04

Moji fantje pa v petek grejo na dirko GP v Brno, republika Češka... kaj naj rečem, všeč mi ni...ampak kaj čemo....

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

WhiteAndBlack  

član od: 11.4.2010

sporočila: 340

17. avg 2016 1:01

Všeč mi je...da sem se opogumila in prvič darovala kri. Počutim se naravnost odlično. 

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

17. avg 2016 10:06

Bravo, WhiteAndBlack

Katarinči

WhiteAndBlack  

član od: 11.4.2010

sporočila: 340

17. avg 2016 15:23

Katarinči je napisal/a:
Bravo, WhiteAndBlack

Katarinči

Hvaaaala Katarinči...

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

25. avg 2016 21:28

WhiteAndBlack, vse čestitke za tvoj pogum, zdaj, ko si premagala oviro, bo naprej vse mnogo lažje...in koliko življenj rešujemo s to pomembno tekočino... naj ti bo dano, da nikoli ničesar ne boš potrebovala v vračilo...drži se deklica

In še to: moji fantje so se iz nedelje na ponedeljek ponoči srečno vrnili domov, kljub vsej sreči in dogodivščinam, ki so jih doživeli, kljub nevihtam na 8 urni poti, so varno prispeli v svoj pristan in še bodo darovali, kljub temu, da se vedno bojim zanje...pa rečmo tako, tud na domačem dvorišču ti cegu lahko pade na glavo........

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti