Prigrizki

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

4. maj 2013 20:50

bannanna je napisal/a:

Kaksne pa imas goga ;) ce ne zna mu je treba pomagat. Jaz ti za 20 € na uro plus potni stroski lahko pokazem. Aja ne smem, ko to je potem reklama :)



Ne reklama:)to je že delo na črno :)))

lp goga

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. maj 2013 22:06

abc345...

Vzameš nož, ga nabrusiš, potem jabolko zarežeš in če uspe, si ga prerezala na pol. Če želiš krhlje, večkrat ponoviš tako, da od celote odrežeš manjši del.

Zdaj znava že kavico skuhati, jabolko narezati. A kruh znaš odrezati? Skoraj tako enostavno kot jabolko.

Deklica, lep večer ti želim.

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

5. maj 2013 14:04

Listnatega testa že dolgo več ne mažem z jajcem, itak nam niso všeč tisti pečeni jajčni premazi; vonj po jajcih pravzaprav.

Tako zdaj vzamem eno otmeno šprico, 2 deci, ki jo sicer uporabljam tudi za navlaževanje presušenega perila pred likanjem, napolnjeno z navadno vodo. Z vodo pošpricam testo in tako se nanj prav lepo oprimejo razni posipi. Seveda z vodo ne pretiravamo.

Nam je tako, lajt pecivo, bolj všeč. Jajca spečemo za zajtrk ali malico posebej. Dva v enem nekako

                                   

                                       

Mygrace

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. maj 2013 15:50

Tam kjer je listnato, ni v radiju 2 m nič light :D

Haha. to je bil hec, samo razumem to z jajci. Bom  mogoče jaz tudi še tako poizkusila!

Mygrace

sporočila: 6506

5. maj 2013 15:54

Poskusi. Je tudi bolj praktično in uno jajce se ti nič ne vleče..pa čopiča ne rabiš, skratka...ja, light že testo samo po sebi ni, zato pa potem voda mičkeno povprečje popravi

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti