Moj malček

bučmanka  

član od: 11.4.2013

sporočila: 1793

5. mar 2014 15:02

tu pa že dolgo ni bilo nobene debate...nazadnje ravno, ko sem jaz  rodila :)

Moja 10 mesečna hčerka je že vse, kosil ji večinoma niti ne kuhamo več posebej, se malo prilagajamo eden drugemu. Hvala bogu sploh ni zbirča in poje kar ji damo. Malo pa mi zmanjkuje idej za zajtrk in večerjo. Zjutraj najraje je kruh (nad drugim se zmrduje), za večerjo pa ji ponavadi skuham pšenični zdrob z k. smetano, jogurtom ali skuto, polentko s sadjem (jabolka, suhe marelice, slive, rozine) ali ji dam kakšen frutolino, rižolino, vanilio.

Kaj še postrežete ali ste postregle svojim 9,10, 11 mesečnikom zjutraj in zvečer?

 

bučmanka

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

6. mar 2014 17:20

Mojemu 10 mesečniku pripravljam še:

polento v katero naribam sir;

jabolčno čežano;

razne sadne kašice v katere zmešam kupljene kosmičke za dojenčke (riž, 7 žit ipd.) in jogurt.

V glavnem se kar ponavlja, amapk saj se da moj zajtrk tudi, tako da se ne obremenjujem s tem:)

magnolija

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

6. mar 2014 18:25

Ko sta bila moja fanta mlajsa, sem kaksno idejo o tem, kaj bi jedli za zajtrk dobila v vrtcu. Starejsi je bil ze v vrtcu ... danes, ko so vsi jedilniki objavljeni na spletnih straneh - saj te kar vabijo, da pokukas. Poglej kaksnega, ... vcasih se je tudi meni zdelo, da sem cisto brez idej. 

Fora

bučmanka  

član od: 11.4.2013

sporočila: 1793

8. mar 2014 11:09

hvala obema

 

bučmanka

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

8. mar 2014 13:36

Moj je star 17 mesecev, pa se je v tem obdobju tudi meni zdelo da sem brez idej..

 

Moj je razne kašice ki se mešajo z melkom ali vodo (frutolino, keksolino...), čeprav tega ne obožuje preveč, potem pšeničnični zdrob, jajce kuhano največkrat po 2-3 prepeljičja, kak namaz, domače jogurte, redko hrenavke, včasih še kaj od kosila, domači kompoti in marmelade... saj se najde še kaj...

testeninca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti