1 maj

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

18. apr 2013 21:15

JanisJoplin je napisal/a:

marjja je napisal/a:

  

Mojezlato, od 26. aprila do 5. maja bo v Arboretumu Holandska vas. Jaz bom vsekakor šla pogledat, mislim, da se bo splačalo.

 
marjja

 

Tudi jaz bom šla, ampak nikakor za 1. maja. Moja prijateljica je pred dvema letoma potrebovala 45 min, da se je prebila mimo Arboretuma do mojega doma (vse skupaj je razdalje 10 km - od nje do mene)  Taka gužva je takrat, da res - ne hvala.

Pri nas bomo za 1. maj kar piknikovali. Glede na to, da sem lani delala v prej omenjeni ustanovi in posledično zamudila 8 piknikov (ko je lepo vreme je treba delat, sploh za vikend ), tako da se mi bo piknik več kot prilegel  Že zdaj se ga veselim.



JJ

JanisJoplin ali je gužva samo točno na 1. maj ali vse dni v prvomajskih počitnicah?

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

19. apr 2013 6:54

V bistvu vse dni, ampak na prvi in drugi maj pa š toliko večja. Ravno danes sem razmišljala kdaj bi šla, verjetno kar naslednji teden. Aja, razstava cvetja s holandsko vasjo je od 25.4. do 5.5.

JJ

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

19. apr 2013 8:44

To pa moram komentirat.

Vendelina jr. je napisal/a:

Kolega durhmarsh, takole gre v življenju: Če človek hodi na izlete za to, da se nekam pripelje, parkira, naredi dva sprehoda gor in dol in najkasneje v naslednji uri že išče gostilno, potem je v bistvu vseeno, kam greš. Ker od takega izleta človek itak nima nič.



Vendelina jr.

 

Oh,kako sem se nasmejala.Direkt in realno.Kapo dol.Res gre včasih Vendelina jr. čez rob,a marsikaj pove s trezno glavo.

Hedonist,tudi tebe pogrešam-si me občasno spravil v smeh.

 

Glede 1. maja-verjetno bom doma in na KUL.SLO.

andreja m

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

19. apr 2013 9:44

Hvala, ker me pogrešaš Andreja m, sem neki padel v intelektualno lenobo.......pa tudi teme niso ne vem kako privlačne za moj okus.....spremljam pa seveda, spremljam tukajšnjo sceno :)

hedonist

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

19. apr 2013 9:55

Za praznike si bomo vzeli čas kot družina, kot ljudje kateri se spoštujemo ter glede na moje stanje izbrali lepo potepanje po sosednji Hrvaški. Imamo še par GRADOVI projektov za obdelat. Vreme, tako računamo, bo super, prebiranje in občudovanje zgod. zbirk in razstavnega materiala bo nekaj za nas tri. 
Doma bova z očetom naredila GOGINO ALPSKO PITO, katera bo služil ob v čutari shranjeni beliv kafi in čaju za malco, nekje na stranski ceste med žitom in koruzo. 
Kot v filmu. V cekru te dobrote, kartonasta podlaga, servete ter nož za pecivo in seveda 3 šalce. 
Po ogledu, dodobra zacumprani pa seveda nekaj dobrega pojest. Ali poiskat novo pizzerijo, ali pa v kakšno dobro ošterijo. Verjetno slednjo, saj se ne morem upreti ZAGORSKIM ŠTRUKLOM. Sedaj jih že 2x nismo uspeli dobit.

V maju pa grem v lastni režiji, še v kakšen polpenzion za 2-3 dni....Rabim. Knjiga, dnevnik in odprtost duše za skranje morskega okoliša, energije ter zraka...


---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

29. apr 2013 11:49

Tud jaz jaz razmišljam, da bi se za kak dan zapeljala čez mejo, nazaj grede pa kak dan še v slov.primorju ostala. Je šel kdo te dni čez hrvaško mejo? Policisti zelo mečkajo na prehodih ali gre? To kar slišim prek TV vseeeno ni prava informacija, bi jo želela raje od koga, ki se je sam peljal prek meje in njegovo izkušnjo.

vd007

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

29. apr 2013 13:18

Piknik na vinogradu . Ker smo tako veliko zdoma, smo za proste dni najraje doma in v fajn družbi.

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti