Modelčki za izdelavo vrtnic,rož in podobno

tamal_endi  

član od: 22.1.2012

sporočila: 22

tema odprta - 1. apr 2013 15:05 | ogledi: 7.801 | odgovori: 12

zdravo

zanima me če ima kdo za prodat kakšne modelče in gobico za oblikovanje oz. če poznate kakšno spletno stran z temi stvarmi, jaz poznam samo žito in pekis .

hvala

tamal_endi

tamal_endi  

član od: 22.1.2012

sporočila: 22

1. apr 2013 16:17

e to a to lahko naročiš pa da ti pride po pošti koliko pa je poštnina ??

a se je treba registrirat?

tamal_endi

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

1. apr 2013 16:27

ja, treba se je registrirati, ustvariti paypal račun, v tem primeru je v slo zastonj, stane 13 dolarjev, preračunaj si v evre. na slovenskih forumih imaš o ebayu cele litanije za prebrati, tako da začmni tam. npr slo-tech forumi

tamal_endi  

član od: 22.1.2012

sporočila: 22

1. apr 2013 17:42

a mogoče poznaš še kako spletno  trgovino iz tujine poznam amazon pa zdaj e bay

tamal_endi

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. apr 2013 15:21

Na tej spletni strani sem nabavila že precej pripomočkov za oblikovanje iz tičino mase in bila z izdelki zelo zadovoljna. Poštnina je brezplačna in cene ZELO ugodne v primerjavi s cenami pri nas (na prvi pogled gre za enake izdelke, le v drugačni embalaži), traja pa cca 1 mesec, da pošiljka pride do nas.

 

http://stores.ebay.com/qianjin71786168/category32740

katjushka

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

2. apr 2013 16:14

Joj katjushka, a si morala tole pripopat

kriznana

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

2. apr 2013 16:30

Jaz sem jih pred kratkim kupila na bolhi in kakor vidim, ima uporabnica kar zalogo (oz. jih nekje še po nižji ceni kupuje), ker jih še prodaja http://www.bolha.com/poslovna-oprema/pekarska-opre
Malo sem bila skeptična, ker je cena kar nizka v primerjavi z ostalo ponudbo v Sloveniji, ampak sem zelo zadovoljna. Itak da so modelčki kitajski, kakšen feder zna med čiščenjem nenapovedano skočit iz ležišča, ampak neke hude razlike med tistimi, ki sem jih kupila na Brnčičevi za precej višjo ceno (15€ za komplet treh), jaz pač ne opazim.

Prodajalke ne poznam, tako da nimam od objave njenega oglasa nobene koristi, le razmerje med ceno in kvaliteto se mi zdi ugodno in morda zanimivo še za koga, ki bi to zadevščino imel. Če pa kdo meni, da gre za reklamo, pa mi je popolnoma vseeno, če se moj post poradira  

 

LP, V.

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

2. apr 2013 17:21

kriznana je napisal/a:

Joj katjushka, a si morala tole pripopat



kriznana

 

Ja, a si morala :)

Če sedaj naročim, pa če traja 1 mesec da dostavijo, dobim ravno za rojstni dan ;) (al pa kak dan prej)

Pecenka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. apr 2013 17:37

kriznana je napisal/a:

Joj katjushka, a si morala tole pripopat



kriznana

 

Hja, tudi moj mož je nekako takole izgledal, ko sem jaz tole odkrila ... ... jaz pa

Drugače sem pa izdelke s te strani zdaj že 3x vsak mesec ob plači naročila za cca 15€ in bila z vsemi zelo zadovoljna ... še bolj fino pa bi bilo, če bi se dalo kupiti še kakšno uro/dan za izdelovanje s temi zadevcami ...

 

VilmaS, ni 2x za reči, da "tvoja povezava" ni kupila izdelkov pri "moji povezavi" ... s tem, da se verjetno da še kakšen € dodatno prihranit 

katjushka

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

28. jul 2013 13:38

Živjo,

Mene nekaj zanima, ali morda katera ve, kje bi dobila modelček za okrasitev, v obliki križa? Rabim ga za okrasitev krstne tortice. Velikost modelčka, naj bi bil največ 7 cm.

Za naročilo preko e-bay-a sem prepozna, zato prosim za nasvete.

Hvala

Alcika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti