Postno kosilo in večerja

Mygrace

sporočila: 6506

30. mar 2013 11:14

Jebelacesta, noooooo! Smo tudi mi marsikaj jedli včeraj, pa pač ne pišem o tem.

Tudi mi nismo ves dan spali ampak smo tudi kaj delali in tudi vem, da prazna vreča ne stoji pokonci in tudi ne bom dovolila, da mi kdo od lakote skup pade, normalno!

Pa nisem čisto nobenga konkretno in direktno mislila s tistimi sendviči in đuboksi in frajtonarcami in pršuti...sem uporabila besede, ki so bile še tople (no, frajtonarco sem s podstrešja mrzlo prvlekla)

 

                                               (dan je dan, noč je noč press)

 

 

 

 



Mygrace

Sporočilo je spremenil(a) Mygrace dne 30. 2013 11:20

moderator1  

član od: 12.3.2010

sporočila: 38

30. mar 2013 21:00

foxpapa je napisal/a:

Pozdravljene!

zanima me, morda še koga, kaj boste pripravile za postno kosilo in večerjo????

 

To je uvodno vprašanje. Prosim, držite se teme. Tudi na temi 'vegetarijanska kosila' ne bi bilo umestno razlagati, kako si je nekdo privoščil klobaso in nato iskal somišljenike.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. mar 2013 21:05

No, tole je pa malo nizek udarec, se mi zdi. Lepo sem napisala, kaj so imeli moji za kosilo (mislim, da v palačinkah in zelenjavni juhi ni kaj prida mesenega), po sili razmer sem si kupila pač takšen sendvič kot sem si ga in zdaj me dva tlele špotata, kaj si privoščim in razglašam tule na forumu. Močna je ta!

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti