Slovensko znanje pometlo s konkurenco

eja57  

član od: 31.3.2013

sporočila: 1

31. mar 2013 21:20

Najlepša hvala za vse čestitke!

Res je vzpodbudno za nadaljnje delo vedeti, da jih toliko stoji za tabo. Zaenkrat še ne vem, kaj bo prinesla ta zmaga, zelo verjetno bomo dobili kakšno tuje naročilo več in zaposlili kakega mladega štromarja ali štromarko. V tujino pa sigurno ne bo šel noben od nas, če se tukaj razmere slabšajo, je treba izgnati tiste , ki so temu krivi in ne zapustiti rodne grude. Saj Slovenija ni nič kriva...

Finančni efekt sploh ni pomemben, ker zmaga se z dobro ekipo in ne s kupom denarja. Dobro ekipo pa smo imeli in jo še imamo, kakšen še boljši avto se pa tudi da narediti.

Tako, še enkrat hvala za čestitke

Andrej Pečjak (logiran kot žena, ker jaz raje jem, kot pa kuham)

 

eja57

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. apr 2013 7:57

eja57 je napisal/a:

V tujino pa sigurno ne bo šel noben od nas, če se tukaj razmere slabšajo, je treba izgnati tiste , ki so temu krivi in ne zapustiti rodne grude. Saj Slovenija ni nič kriva...

eja57

 

  za tole izjavo Andrej,  od mene in moža, ki mi je zabičal, da te moram javno pohvalit!

In  seveda priznanje za velik za tehnični dosežek

Cila

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. apr 2013 10:59

Meni je pa grozotno všeč tisto ....ali štromarko.....Super!  Saj ne, da bi bila ortodoksno feministična, ampak nikoli nihče ne pomisli (v takih primerih), da obstaja tudi drugi spol, ki je prav tako oborožen z znanjem in spretnostjo.

lp

cervus

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

1. apr 2013 11:19

elaphus je napisal/a:

Meni je pa grozotno všeč tisto ....ali štromarko.....Super!  Saj ne, da bi bila ortodoksno feministična, ampak nikoli nihče ne pomisli (v takih primerih), da obstaja tudi drugi spol, ki je prav tako oborožen z znanjem in spretnostjo.

lp

cervus

Meni tudi in sem že naši pred kratkim diplomirani štromarki link poslala z vprašanjem, če si upa...

Ognjič

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

3. apr 2013 12:48

Bravo in čestitke, ker si upate in vztrajate. Res sem bila vesela te novice, ker  ob vseh kozlarijah, ki se dogajajo v naši ljubi Sloveniji, brati o takem uspehu naših kerelcev, je res fajn.    

leandros

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. apr 2013 19:48

Ognjič je napisal/a:

Meni tudi in sem že naši pred kratkim diplomirani štromarki link poslala z vprašanjem, če si upa...

Ognjič

ž

Tudi jaz sem takoj pomislila nanjo.

rimljanka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. apr 2013 7:32

eja57 je napisal/a:

Najlepša hvala za vse čestitke!

Res je vzpodbudno za nadaljnje delo vedeti, da jih toliko stoji za tabo. Zaenkrat še ne vem, kaj bo prinesla ta zmaga, zelo verjetno bomo dobili kakšno tuje naročilo več in zaposlili kakega mladega štromarja ali štromarko. V tujino pa sigurno ne bo šel noben od nas, če se tukaj razmere slabšajo, je treba izgnati tiste , ki so temu krivi in ne zapustiti rodne grude. Saj Slovenija ni nič kriva...

Finančni efekt sploh ni pomemben, ker zmaga se z dobro ekipo in ne s kupom denarja. Dobro ekipo pa smo imeli in jo še imamo, kakšen še boljši avto se pa tudi da narediti.

Tako, še enkrat hvala za čestitke

Andrej Pečjak (logiran kot žena, ker jaz raje jem, kot pa kuham)

 



eja57

 

Se popolnoma strinjam!

JJ

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. apr 2013 17:23

Tako, Andrej je bil ta teden med nominiranci za osebnost tedna na Valu202!

rimljanka

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

8. apr 2013 18:13

Čestitke Andreju in ekipi. 

Balenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti