Poročni čevlji

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. maj 2013 12:25

Ne ne, prav vsakokrat jih je treba zapet. Ja nola, še dobro, da se tako ne vidi, saj so samo pri zaponki odrgnjeni.

Hvala, res so lepi



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 28. 2013 12:26

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. maj 2013 14:30

Je treba pri teh stvareh (sandali) salamensko paziti, kako stopalo to prenese, ker v nasprotnem primeru se vam lahko zgodi kaj od tega

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2326093/Kim-Ka

Če nič drugega, kakšna revica bo sedaj lahko rekla, da ima taka stopala in prste kot Kate Moss (in to ne bo kompliment)

Vendelina jr.

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

29. maj 2013 13:19

@ Janis-ka, včeraj sem bila ena izmed redkih, ki sem tvoje čeveljčke imela priložnost videti v živo, super so , potem so se pa eni zlobni marsovčki sprehajali po tem forumu, ki so jih odgovorni pravočasno odstranili, naaj ti to ne vzame poguma, naj ti da novega poleta in mir v srčku in duši jaz bi ti ob tem samo svetovala par šeg, po starih običajih: Imaš nekaj novega

ne pozabi: rabiš nekaj starega, nekaj modrega, nekaj izposojenega, pa fajn je imeti tudi nekaj Evrčkov.......

jaz sem vse to takrat, pred več kot 40 timi leti imela, in moja veza še vedno traja in traja... močno upam, da mi bolezen ne bo preprečila, da bi z mojim dragim možem praznovala tudi skupni zlati jubilej...

babka1951

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

29. maj 2013 13:24

Babka, hvala  Ja nekaj novega, nekaj starega, nekaj modrega in nekaj sposojenega, vse imam  kakšen evrček se bo pa tudi našel



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 29. 2013 13:25

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

29. maj 2013 18:35

babka1951 je napisal/a:

potem so se pa eni zlobni marsovčki sprehajali po tem forumu, ki so jih odgovorni pravočasno odstranili, naaj ti to ne vzame poguma,

babka1951

 

medplanetarna komunikacija nikoli ni enostavna, je pa včasih tudi kak namig z drugega sveta vreden, da se o njem vsaj razmisli, pa čeprav ti ga da mali zeleni.

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. maj 2013 19:01

Okej, kdo je bil pa tako blazno cenzorski, da je zbrisal namigo  pedikuri?

Ker je tako, da če se pa splača za kakšen dogodek potruditi, je pa to poroka in k lepi obleki in lepi čevljem grejo urejena stopala in roke in urejeni nohti na rokah in nogah. Ker če to ni urejeno, se potem n a fotkah ne vidi obleka in čevlji, temveč v oči bodejo  stopala, ki imajo v urejenosti še nekaj rezerve. Se tudi velikokrat zgodi, da si punce uredijo manikuro, na stopala pa pozabijo in je potem kontrast še večji.

Vendelina jr.

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

29. maj 2013 19:05

limnol, če se Ti da, Ti kar razmisli o tej medplametinarni komunikciji, ko boš ugotovila kaj novega, sporoči, jaz sem na vse pripravljena, sploh se pa veselim, teh malih zelenih marsovčkov, se mi zdi, da sem se že zdavnaj z njimi poistovetila

babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti